Індустрія та великий бізнес, Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

Рейдери почали відбирати бізнес в Ахметова

 • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: Ахметов, ДНР

  Після захоплення Донецька терористами почався перерозподіл сфер впливу в окупованому регіоні. Відомо, що шахти українського олігарха Ріната Ахметова не припиняли роботу, а контролювали їх козацькі отамани.

  6823_1353799687_rinat-ahmetov.jpg (19.64 Kb)

  "Територія шахт Ріната Ахметова (практично вся) контролювалася козаками. Козаки співпрацювали з "ЛНР", але вважали за краще жити за своїми законами Отаман Козіцин в грудні 2014 року виїхав з республіки, але все його підлеглі залишилися", - йдеться в статті на ресурсі Новая газета.

  За відомостями журналістів Рінат Ахметов був першою людиною, який домовився про вивезення вугілля, незважаючи на те, що ватажки терористів заборонили торгувати з Україною.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо провідну галузь української економіки

  "У лютому 2015 року ДТЕК Східенерго і Центренерго офіційно дозволили вивозити вугілля із зони АТО - з підприємств Свердловантрацит і Ровенькиантрацит", - йдеться в статті.

  Шахтарі отримували постійну зарплату в розмірі 7 тисяч гривень, але пізніше почалися проблеми з виплатами. Незважаючи на те, що контроль над шахтами здійснювали сепаратисти Донбасу, від зарплати кожного шахтаря вираховували гроші на АТО, тому що підприємства продовжували бути українськими з юридичної точки зору.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми