Індустрія та великий бізнес, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Forbes повідомляє про поглинання британської медіакомпанії Sky

 • Джерело: Forbes.ua.  → Ключові теги: Sky, бізнес, ІТ

  Медіагрупа Twenty-First Century Fox, що належить магнатові Руперту Мердоку, і британська Sky Plc досягли угоди про умови поглинання Sky.

  86_maxresdefault.jpg (28.21 Kb)


  21st Century Fox заплатить 11,7 млрд фунтів стерлінгів ($14,8 млрд) за 61% акцій Sky, які їй поки що не належать.

  Як сказано в повідомленні компаній, 21st Century Fox запропонувала 10,75 фунта за акцію Sky. Таким чином, компанію цілком оцінено в 18,5 млрд фунтів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Made in Ukraine: що найчастіше купують українці

  Чутки про угоду раніше в цьому місяці викликали бурхливі дискусії в Великобританії: холдинг Р.Мердока вже контролює цілий ряд британських видань, включаючи газети The Sun і The Times, і покупка Sky може надмірно зміцнити його вплив у країні.

  Крім того, син медіамагната Джейм Мердок очолює раду директорів Sky і є CEO в Fox. Міноритарії Sky висловлювали сумнів у достатній неупередженості та незалежності ради директорів компанії.

  Кількість клієнтів Sky в Великобританії, Ірландії, Італії, Німеччині та Австрії становить 22 млн чоловік. У 2011 році Р.Мердок вже робив спробу поглинання компанії, але був змушений відмовитися від неї через скандал з прослуховуванням телефонів у Великобританії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми