Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Тігіпко знову розширювати свою бізнес імперію

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: Тігіпко, бізнес

  Банкір Сергій Тігіпко підсилює свої позиції в лізингу.

  2541_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Поінформоване джерело на фінансовому ринку повідомило, що Сергій Тігіпко домовився про купівлю компанії «Український лізинговий фонд». "Сторони вже домовилися про купівлю", – сказав він. Угода поки що не закрита.

  У ТАСкомбанку не змогли ні підтвердити, ні спростувати угоду. А в "Українському лізинговому фонді", отримавши запит FinClub, повідомили про свої плани. "Протягом останніх кількох років компанія активно розвивала роздрібний напрямок, орієнтуючись на малий і середній бізнес. Ми і надалі будемо дотримуватися обраного напрямку. Акцент робимо на роботі з дилерами та імпортерами автомобілів і на створенні кобрендингових програм. На подальший розвиток компанії і роботу з клієнтами і партнерами зміна власника не вплине", – заявили в УЛФ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як роботодавці економлять на зарплатах - експерт

  За даними Української асоціації лізингодавців, за підсумками дев’яти місяців 2016 року УЛФ посідав друге місце за обсягом лізингового портфеля (2,82 млрд грн) і за показником «обсяг нового бізнесу» (883,4 млн грн).

  Істотна частина портфеля лізингової компанії – проблемна. "На старті УЛФ фінансував проекти, пов’язані з російським бізнесом, і тісно співпрацював з Внєшекономбанком. Зараз ці договори не обслуговуються. Не виключено, що в угоду увійшла тільки «хороша» частина портфеля, або ж весь портфель був проданий з дуже хорошим дисконтом", – говорить один зі співрозмовників на фінансовому ринку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми