Індустрія та великий бізнес, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Фірташ вирішив перевезти свій кримський бізнес

 • Джерело: biz.censor.net.ua.  → Ключові теги: Фірташ

  Щоб зберегти позиції в Криму, Дмитро Фірташ планує перевести кримський бізнес на нову компанію - "ТітанАктів", розповів менеджер однієї з компаній холдингу Group DF, що об'єднує активи Фірташа.

  8094_2-003.jpg (32.52 Kb)


  Російський держбанк "ВТБ" банкрутує кримський бізнес Фірташа. 18 листопада "ВТБ" подав в Арбітражний суд Москви позов про визнання неплатоспроможною місцевої компанії "Титанові інвестиції", в оренді у якої знаходиться майновий комплекс "Юкрейніан Кемікал Продактс" (раніше - Кримський Титан, Армянськ) Фірташа.

  ТОВ "Титанові інвестиції" займається експортом продукції Кримського "Титана" після анексії Криму Росією, а також постачає підприємство сировиною.

  ТОВ "Титанові інвестиції" створено в Москві в червні 2014 роки для легалізації роботи Кримського Титана в включеному Криму. Сам Кримський Титан був перейменований в "Юкрейніан Кемікал Продактс" і змінив реєстрацію з Армянська на Київ.

  Перше засідання суду в Москві за позовом "ВТБ" про банкрутство відбудеться 13 лютого 2018 року. Госпсуд Києва призначив розгляд справи по стягненню $ 39,4 млн боргу з "Юкрейніан Кемікал Продактс" і "Титанових інвестицій" на 11 грудня.

  Щоб уникнути проблем з бізнесом через судові позови, Group DF Фірташа вирішив передати майновий комплекс "Кримського Титана" в оренду іншому підприємству, розповів менеджер однієї з компаній холдингу.

  "Цією компанією стане" ТітанАктів ", - говорить він. - Компанія вже уклала ряд договорів про експорт діоксиду титану (основна продукція" Кримського Титана ")".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсії пересічного українця збільшилися на 40%

  Переведення активів "Кримського Титана" на нову компанію може не тільки допомогти Фірташу позбутися боргових претензій "ВТБ", але і частково вирішить проблему забезпечення підприємства сировиною.

  "Титанові інвестиції" були основним постачальником ільменіту на кримське підприємство.

  З 2017 року основним постачальником сировини для підприємства Фірташа в Криму стала компанія "Центр оптимальних технологій" ( "ЦОТ", Москва), розповів один з учасників ринку мінеральних добрив в Україні. Ця ж компанія є основним дистриб'ютором на російському ринку продукції "Кримського Титана", а також державної компанії "Сумихімпром" (контролює менеджмент Фірташа), говориться на сайті "ЦОТ".

  За даними Федеральної митної служби, які є у LIGA.net, "Центр оптимальних технологій" після введення санкцій проти "Титанових інвестицій" (з жовтня 2016 року) почав постачати концентрат ільменіту в Крим.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми