Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Rothschild розповіли про неможливість продажу "Рошен"

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Рошен

  Всі зацікавлені в купівлі сторони відмовилися від цієї можливості через високий ризик і українсько-російську кризу.

  1878_119384.jpg (81.23 Kb)

  Про це розповів керуючий директор всесвітньо відомого банківського дому Rothschild в СНД Джованні Сальветті.

  Він зазначив, що банківський дім зв’язався з усіма основними світовими гравцями, які працюють в цьому секторі: європейцями, північноамериканцями, азіатами, а також з деякими великими інвестиційними фондами.

  “Потрібно усвідомлювати, що тільки гравці глобального рівня можуть дозволити собі купити таку велику компанію, вартість якої в нормальних ринкових умовах буде складати близько декількох мільярдів доларів”, – зазначив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  За його словами, всі потенційні покупці виявилися дуже байдужі щодо цієї можливості.

  “Українсько-російська криза була на піку, і її розвиток був непередбачуваний, особливо в той час. Фактично, всі зацікавлені сторони повідомили нам, що не готові прийняти на себе такий високий ризик і ввічливо відмовлялися від можливості”, – сказав Сальветті.

  “Їм всім сподобалася компанія, але контекст для них був занадто ризикованим, і до угоди вони не були готові”, – додав він.

  За словами керуючого, рішення про розміщення частки Порошенка в Roshen (а не у всій компанії, де також є кілька акціонерів, які не мають контрольного пакета, включаючи найбільший міноритарний пакет акцій у генерального директора) в форматі “сліпого” трасту, є найбільш прозорим і єдиним робочим варіантом ефективного відділення Порошенка від його прав власності на акції.

  “Це рішення було кращою альтернативою міжнародної практики для таких ситуацій”, – підсумував Сальветті.

  Як повідомлялося, Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild і ICU. Однак “у зв’язку з відсутністю покупців” 14 січня 2016 року президент заявив про підписання договору, за яким передав свою частку в корпорації “Рошен” в незалежний “сліпий” траст.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми