Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Rothschild розповіли про неможливість продажу "Рошен"

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Рошен

  Всі зацікавлені в купівлі сторони відмовилися від цієї можливості через високий ризик і українсько-російську кризу.

  1878_119384.jpg (81.23 Kb)


  Про це розповів керуючий директор всесвітньо відомого банківського дому Rothschild в СНД Джованні Сальветті.

  Він зазначив, що банківський дім зв’язався з усіма основними світовими гравцями, які працюють в цьому секторі: європейцями, північноамериканцями, азіатами, а також з деякими великими інвестиційними фондами.

  “Потрібно усвідомлювати, що тільки гравці глобального рівня можуть дозволити собі купити таку велику компанію, вартість якої в нормальних ринкових умовах буде складати близько декількох мільярдів доларів”, – зазначив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВВП України зросте на 3,5% - Moody's

  За його словами, всі потенційні покупці виявилися дуже байдужі щодо цієї можливості.

  “Українсько-російська криза була на піку, і її розвиток був непередбачуваний, особливо в той час. Фактично, всі зацікавлені сторони повідомили нам, що не готові прийняти на себе такий високий ризик і ввічливо відмовлялися від можливості”, – сказав Сальветті.

  “Їм всім сподобалася компанія, але контекст для них був занадто ризикованим, і до угоди вони не були готові”, – додав він.

  За словами керуючого, рішення про розміщення частки Порошенка в Roshen (а не у всій компанії, де також є кілька акціонерів, які не мають контрольного пакета, включаючи найбільший міноритарний пакет акцій у генерального директора) в форматі “сліпого” трасту, є найбільш прозорим і єдиним робочим варіантом ефективного відділення Порошенка від його прав власності на акції.

  “Це рішення було кращою альтернативою міжнародної практики для таких ситуацій”, – підсумував Сальветті.

  Як повідомлялося, Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild і ICU. Однак “у зв’язку з відсутністю покупців” 14 січня 2016 року президент заявив про підписання договору, за яким передав свою частку в корпорації “Рошен” в незалежний “сліпий” траст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми