Індустрія та великий бізнес Автор: admin Друкувати

Російський бізнес втратив більше $ 4,5 млрд

 • Джерело: businessua.com.

  Втрати російських мільярдерів в результаті падіння бірж США збільшилися ще на 2,5 мільярда - до більш ніж 4,5 мільярда доларів за два дні, підрахувало агентство Bloomberg Billionaires Index (BBI).

  5a7ad614-e93e-8609-e93e-864ea25b1eaa_photo_0.jpg (35.32 Kb)


  Нагадаємо, у вівторок індекси США закрилися в плюсі, відігравши частину падіння торгів понеділка. Однак європейські і російські біржі, де в основному торгуються активи російських мільярдерів, за цей період знижувалися.

  Рейтинг BBI включає 500 найбагатших людей світу і оновлюється щодня за підсумками закриття біржових торгів в Нью-Йорку. У цьому списку зараз знаходиться 27 росіян, і, за оцінкою Блумберга, за вівторок лише чотири людини зі списку збільшили свої статки, тоді як інші 23 - скоротили. Всього втрати склали 2,5 мільярда доларів у вівторок, а в понеділок - близько 2,1 мільярда доларів.

  Більше всіх у вівторок втратив глава і співвласник "Лукойлу" Вагіт Алекперов, його статки зменшилися на 430 мільйонів доларів. Основний власник групи компаній "Ренова" Віктор Вексельберг втратив 321 мільйон доларів. Роман Абрамович збіднів на 286 мільйонів доларів, а президент "Норнікеля" Володимир Потанін - на 253 мільйони доларів. 

  Найбільше зростання капіталу відзначений у основного власника НЛМК Володимира Лісіна, який став багатшим на 214 мільйонів доларів. Співвласник "Новатека" і "Сибура" Леонід Міхельсон заробив за вчорашній день 74,1 мільйона доларів. У плюсі опинилися також основний власник "Сєвєрсталі" Олексій Мордашов і підприємець Юрій Мільнер - їх статки зросли на 6,22 мільйона і 67 мільйонів доларів відповідно.

  При цьому Мордашов як і раніше очолює список найбагатших людей Росії за даними BBI. Його стан оцінюється в 20,4 мільярда доларів. Потанін займає другий рядок зі статком у 19,6 мільярда доларів, Лісін - третю (18,7 мільярда доларів). Четверте і п'яте місце залишаються у Міхельсона і Вексельберга (18 мільярдів і 16,5 мільярда доларів відповідно). Таким чином, перша п'ятірка залишається незмінною.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми