Індустрія та великий бізнес Автор: admin Друкувати

Російський бізнес втратив більше $ 4,5 млрд

 • Джерело: businessua.com.

  Втрати російських мільярдерів в результаті падіння бірж США збільшилися ще на 2,5 мільярда - до більш ніж 4,5 мільярда доларів за два дні, підрахувало агентство Bloomberg Billionaires Index (BBI).

  5a7ad614-e93e-8609-e93e-864ea25b1eaa_photo_0.jpg (35.32 Kb)


  Нагадаємо, у вівторок індекси США закрилися в плюсі, відігравши частину падіння торгів понеділка. Однак європейські і російські біржі, де в основному торгуються активи російських мільярдерів, за цей період знижувалися.

  Рейтинг BBI включає 500 найбагатших людей світу і оновлюється щодня за підсумками закриття біржових торгів в Нью-Йорку. У цьому списку зараз знаходиться 27 росіян, і, за оцінкою Блумберга, за вівторок лише чотири людини зі списку збільшили свої статки, тоді як інші 23 - скоротили. Всього втрати склали 2,5 мільярда доларів у вівторок, а в понеділок - близько 2,1 мільярда доларів.

  Більше всіх у вівторок втратив глава і співвласник "Лукойлу" Вагіт Алекперов, його статки зменшилися на 430 мільйонів доларів. Основний власник групи компаній "Ренова" Віктор Вексельберг втратив 321 мільйон доларів. Роман Абрамович збіднів на 286 мільйонів доларів, а президент "Норнікеля" Володимир Потанін - на 253 мільйони доларів. 

  Найбільше зростання капіталу відзначений у основного власника НЛМК Володимира Лісіна, який став багатшим на 214 мільйонів доларів. Співвласник "Новатека" і "Сибура" Леонід Міхельсон заробив за вчорашній день 74,1 мільйона доларів. У плюсі опинилися також основний власник "Сєвєрсталі" Олексій Мордашов і підприємець Юрій Мільнер - їх статки зросли на 6,22 мільйона і 67 мільйонів доларів відповідно.

  При цьому Мордашов як і раніше очолює список найбагатших людей Росії за даними BBI. Його стан оцінюється в 20,4 мільярда доларів. Потанін займає другий рядок зі статком у 19,6 мільярда доларів, Лісін - третю (18,7 мільярда доларів). Четверте і п'яте місце залишаються у Міхельсона і Вексельберга (18 мільярдів і 16,5 мільярда доларів відповідно). Таким чином, перша п'ятірка залишається незмінною.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми