Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Герега розширив свою бізнес-імперію в Україні

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: Герега, бізнес

  Компанія Renvior Trading Limited, яка належить народному депутату і власнику мережі будівельних магазинів “Епіцентр” Олександру Герезі, має намір придбати ще одну аграрну компанію.

  6469_gerega.jpg (30.89 Kb)

  Згідно з повідомленням Антимонопольного комітету України (УМКУ), відомство схвалило придбання кіпрською компанією Renvior Trading Limited, яка належить Герезі, частки більш ніж 25% в статутному капіталі Vioil Holdings Limited.

  АМКУ також схвалила спільний контроль над Vioil Holdings Limited кіпрської Renvior Trading Limited і Ercos Global Ltd. (Британські Віргінські острови).

  Інформація про Vioil Holdings Limited і Ercos Global Ltd у відкритих джерелах відсутня. Швидше за все, мова йде про актив промислової групи ViOil, одного з найбільших в Україні виробників олійних.

  Як повідомляють ЗМІ, це далеко не перша угода Олександра Гереги на агроринку.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні подешевшало м'ясо

  У 2017 році АМКУ дав дозвіл компаніям Гереги на придбання частки в понад 10 агропідприємств в Київській, Черкаській та Вінницькій областях. У 2016 році Герега придбав 80% “Вінницької аграрно-промислової групи”, яка обробляє землю у Вінницькій і Хмельницькій областях.

  Станом на 2017 земельний банк агропідприємств, підконтрольних сім’ї Герег, становив близько 120 тис. га.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми