Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

"І каменя на камені не залишиться": в РФ запевняють про руйнування Керченського моста

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Керченський міст

  Кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар заявив, що будівельники Керченського моста не зуміли зістикувати металеві прольоти автотранспортного шляхопроводу в море на ділянці «насипом - Фарватер» в районі Керченського півострова.

  5853_1514037277_kerch.jpg (91.44 Kb)


  Причиною тому стала нерівномірне осідання основних опор.

  Зокрема, вчений заявив, що раніше, перед початком «будівництва століття» неодноразово говорили, що будувати Керченський міст взагалі не можна. Він зазначив, що на самому початку його будівництва, коли була споруджена центральна арка, просадка пішла нерівномірно, адже в тому районі глина надмірно плавуча. Там з самого початку просадка пішла в радіусі півметра. З цієї причини тепер не можна зістикувати ці речі. Він додав: «Ось і все інше буде йти точно так же». Згідно зі словами Медовара, не можна ні в якому разі продовжувати будівництво моста через неправильне підстави. «Але заради Путіна вони роблять все це справа далі», - резюмував вчений.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку пенсію отримуватимуть українці з малою зарплатою

  В цей же час учений підкреслив, що такого роду мости можна будувати тільки на скельних породах. Він додав: «Є інформація, що туди ставлять якісь датчики, які зможуть захистити міст від дев'ятибального землетрусу. Я просто «випав» тоді, адже землетрус буде відбуватися не на поверхні моря, а внизу. І не можна передбачити, як піде плита, поздовжня хвиля, поперечна хвиля. А ви можете 9-бальний шторм в Керченській протоці собі уявити? В такому випадку, там від цього моста навіть не залишиться нічого, не врятують жодні його датчики ».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми