Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

"І каменя на камені не залишиться": в РФ запевняють про руйнування Керченського моста

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Керченський міст

  Кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар заявив, що будівельники Керченського моста не зуміли зістикувати металеві прольоти автотранспортного шляхопроводу в море на ділянці «насипом - Фарватер» в районі Керченського півострова.

  5853_1514037277_kerch.jpg (91.44 Kb)

  Причиною тому стала нерівномірне осідання основних опор.

  Зокрема, вчений заявив, що раніше, перед початком «будівництва століття» неодноразово говорили, що будувати Керченський міст взагалі не можна. Він зазначив, що на самому початку його будівництва, коли була споруджена центральна арка, просадка пішла нерівномірно, адже в тому районі глина надмірно плавуча. Там з самого початку просадка пішла в радіусі півметра. З цієї причини тепер не можна зістикувати ці речі. Він додав: «Ось і все інше буде йти точно так же». Згідно зі словами Медовара, не можна ні в якому разі продовжувати будівництво моста через неправильне підстави. «Але заради Путіна вони роблять все це справа далі», - резюмував вчений.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку пенсію отримуватимуть українці з малою зарплатою

  В цей же час учений підкреслив, що такого роду мости можна будувати тільки на скельних породах. Він додав: «Є інформація, що туди ставлять якісь датчики, які зможуть захистити міст від дев'ятибального землетрусу. Я просто «випав» тоді, адже землетрус буде відбуватися не на поверхні моря, а внизу. І не можна передбачити, як піде плита, поздовжня хвиля, поперечна хвиля. А ви можете 9-бальний шторм в Керченській протоці собі уявити? В такому випадку, там від цього моста навіть не залишиться нічого, не врятують жодні його датчики ».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми