Індустрія та великий бізнес, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Липецька фабрика "Рошен" досягла рекордних збитків

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Рошен

  Липецька кондитерська фабрика Roshen, що входить в аффілійовану з президентом України Петром Порошенко корпорацію Roshen, оголосила, що в 2017 році її збиток збільшився в 63,7 рази.

  3311_119384.jpg (81.23 Kb)


  Збиток підприємства зріс з 4,9 мільйона рублів до 311,7 мільйона рублів. Виручка за рік скоротилася в п'ять разів з 1,3 мільярда до 248,6 мільйона.

  Згідно з наданою фабрикою звітності, сума чистих активів на кінець 2017 року склала 4,6 мільярда рублів у порівнянні з 4,9 мільярда на кінець 2016 року. Дебіторська заборгованість підприємства становить 735,3 мільйона рублів.

  За рік на підприємстві сильно скоротилася чисельність працівників - за цей період було звільнено 667 осіб, і на кінець 2017 року на кондитерській фабриці значилися 72 співробітника.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мінімалка" зросте на 800 гривень - Порошенко

  Виробництво на розташованій в Росії фабриці Roshen було зупинено в квітні 2017 року, консервація підприємства завершилася в червні.

  Засновником корпорації Roshen є Петро Порошенко. До складу корпорації входять підприємства на Україні, в Литві та Угорщині. Після невдалих спроб продати частку в Roshen президент України в січні 2016 передав її в управління Rothschild Trust.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми