Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Журналіст: Хто понесе відповідальність, якщо впаде Кримський міст?

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Кримський міст

  Російська влада не розголошує заяви експертів, які наполягають на наявності великих проблем в проекті Кримського мосту в районі Керчі, здатних завершитися його руйнуванням.

  5216_1514037277_kerch.jpg (91.44 Kb)470

  Про це журналіст Матвій Ганапольський заявив під час трансляції на своїй Facebook - сторінці. При цьому він зазначив, що нічого не має проти самого моста. «Після повернення Криму до складу України, цей міст стане мостом дружби між українською і російською територіями, скажімо, через 50 років, коли все заспокоїться. Тільки от щоб цей міст не звалився», - зазначив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС не збирається відмовлятися від ГТС України

  Ганапольський нагадав, що в грудні 2016 старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар говорив, що будівництво моста через Керченську протоку здійснюється без проекту, а сам міст завалиться, навіть його добудують до кінця.

  «Хто відповість, якщо впаде Кримський міст? Дуже сумно, що історія інженерна стала історією політичної з істеричним криком: «Ми добудуємо міст!». Ну так будь ласка, я просто хочу нагадати росіянам, патріотам, що є така проблема. Буде воно стояти, нічого очікувати воно стояти », - підкреслив журналіст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми