Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Журналіст: Хто понесе відповідальність, якщо впаде Кримський міст?

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Кримський міст

  Російська влада не розголошує заяви експертів, які наполягають на наявності великих проблем в проекті Кримського мосту в районі Керчі, здатних завершитися його руйнуванням.

  5216_1514037277_kerch.jpg (91.44 Kb)470


  Про це журналіст Матвій Ганапольський заявив під час трансляції на своїй Facebook - сторінці. При цьому він зазначив, що нічого не має проти самого моста. «Після повернення Криму до складу України, цей міст стане мостом дружби між українською і російською територіями, скажімо, через 50 років, коли все заспокоїться. Тільки от щоб цей міст не звалився», - зазначив він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС не збирається відмовлятися від ГТС України

  Ганапольський нагадав, що в грудні 2016 старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар говорив, що будівництво моста через Керченську протоку здійснюється без проекту, а сам міст завалиться, навіть його добудують до кінця.

  «Хто відповість, якщо впаде Кримський міст? Дуже сумно, що історія інженерна стала історією політичної з істеричним криком: «Ми добудуємо міст!». Ну так будь ласка, я просто хочу нагадати росіянам, патріотам, що є така проблема. Буде воно стояти, нічого очікувати воно стояти », - підкреслив журналіст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми