Індустрія та великий бізнес, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт пояснив, чому український бізнес далі торгує з Росією

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес, торгівля

  У січні-квітні 2018 року імпорт товарів з Росії в Україну збільшився на 31%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

  2605_75840.jpg (68.63 Kb)


  "Український бізнес так і не знаходить можливості перебудувати себе і перебудуватися на нові, конкурентні ринки. Набагато простіше вести бізнес у звичному режимі, не турбуючись про конкуренцію. Лише дбаючи про цінові параметри, які досить легко можна відпрацювати в тіньових схемах. А їх протягом десятиліть відпрацьовували на території колишнього Радянського Союзу. Я думаю, що такий фактор має основне значення", - говорить директор економічних програм Центра Разумкова Василь Юрчишин.

  Він додав, що за 4 роки війни Україна могла б налагодити як виробництво, так й інші торговельні шляхи.

  "Росія пропонує для України привабливі ціни, які не дозволяють відмовитися від імпорту. У фінансовому плані така ситуація цілком виправдана. Однак ми завжди можемо знайти інші ринки, тому що умови диктує покупець. Так, на відміну від експорту, імпорт завжди можна замінити. Головне - щоб було, за що купувати", - каже Олексій Дорошенко, директор асоціації постачальників торговельних мереж.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми