Індустрія та великий бізнес, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт пояснив, чому український бізнес далі торгує з Росією

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес, торгівля

  У січні-квітні 2018 року імпорт товарів з Росії в Україну збільшився на 31%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

  2605_75840.jpg (68.63 Kb)


  "Український бізнес так і не знаходить можливості перебудувати себе і перебудуватися на нові, конкурентні ринки. Набагато простіше вести бізнес у звичному режимі, не турбуючись про конкуренцію. Лише дбаючи про цінові параметри, які досить легко можна відпрацювати в тіньових схемах. А їх протягом десятиліть відпрацьовували на території колишнього Радянського Союзу. Я думаю, що такий фактор має основне значення", - говорить директор економічних програм Центра Разумкова Василь Юрчишин.

  Він додав, що за 4 роки війни Україна могла б налагодити як виробництво, так й інші торговельні шляхи.

  "Росія пропонує для України привабливі ціни, які не дозволяють відмовитися від імпорту. У фінансовому плані така ситуація цілком виправдана. Однак ми завжди можемо знайти інші ринки, тому що умови диктує покупець. Так, на відміну від експорту, імпорт завжди можна замінити. Головне - щоб було, за що купувати", - каже Олексій Дорошенко, директор асоціації постачальників торговельних мереж.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми