Індустрія та великий бізнес, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерт пояснив, чому український бізнес далі торгує з Росією

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес, торгівля

  У січні-квітні 2018 року імпорт товарів з Росії в Україну збільшився на 31%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

  2605_75840.jpg (68.63 Kb)

  "Український бізнес так і не знаходить можливості перебудувати себе і перебудуватися на нові, конкурентні ринки. Набагато простіше вести бізнес у звичному режимі, не турбуючись про конкуренцію. Лише дбаючи про цінові параметри, які досить легко можна відпрацювати в тіньових схемах. А їх протягом десятиліть відпрацьовували на території колишнього Радянського Союзу. Я думаю, що такий фактор має основне значення", - говорить директор економічних програм Центра Разумкова Василь Юрчишин.

  Він додав, що за 4 роки війни Україна могла б налагодити як виробництво, так й інші торговельні шляхи.

  "Росія пропонує для України привабливі ціни, які не дозволяють відмовитися від імпорту. У фінансовому плані така ситуація цілком виправдана. Однак ми завжди можемо знайти інші ринки, тому що умови диктує покупець. Так, на відміну від експорту, імпорт завжди можна замінити. Головне - щоб було, за що купувати", - каже Олексій Дорошенко, директор асоціації постачальників торговельних мереж.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми