Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Нардеп України викупив бізнес Януковиа

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Бізнесмен і нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Максим Єфімов купив один із найбільших виробників електроенергії - компанію "Донбасенерго".

  1063_thumb_1.jpg (26.58 Kb)


  "Згідно дорожньої карти, протягом півроку мої структури увійдуть до складу прямих або опосередкованих акціонерів "Донбасенерго". У цілому домовленість вже досягнута, а формальні процедури ще не виконані. Я публічна особа, і тільки-но станеться, це відіб'ється в моїй електронній декларації".

  Структури Єфімова мали купити весь пакет Януковича та його молодшого ситуативного бізнес-партнера Ігоря Гуменюка в "Донбасенерго" - 60,8% акцій. Наразі цей пакет оформили на ПрАТ "Енергоінвест холдинг".

  2016-го бенефіціарами "Енергоінвест холдингу" стали Андреас Церні (Греція) та Роберт Бенш (США). Справжнє ім'я Андреаса Церні - Андрій Чорний. Він є вихідцем з України і на енергетичному ринку сприймається в ролі вихованця господаря шахти ім. Засядька (Донецьк) Юхима Звягільського.

  У свою чергу, Роберт Бенш відомий учасникам ринку в ролі представника інтересів Михайла Афендикова - американського бізнесмена українського походження, який володіє Cub Energy Inc, що контролює в Україні газовидобувні компанії "Куб-газ" і "Тісагаз".

  На момент опосередкованого придбання мажоритарного пакету акцій "Донбасенерго" (у 2015-2016 роках) Церні та Бенш позиціонували себе в ролі нових господарів цієї енергокомпанії.

  Журналісти мають інформацію, що вони допомогли Олександру Януковичу, який саме в той момент відчував максимальні проблеми зі збереженням контролю над своєю власністю в Україні. Зараз "Донбасенерго" вийшла з-під контролю Януковича.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми