Індустрія та великий бізнес, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

"Філіп Морріс" допомагатиме курцям кинути палити

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: сигарети, Філіп Морріс

  Продажі сигарет падають у всьому світі і "Філіп Морріс" планує посилити цю тенденцію, продаючи бездимну альтернативну тютюнову продукцію тим курцям, які не можуть кинути палити.

  8021_96461.jpg (67.65 Kb)


  Про це заявив виконавчий директор "Філіп Морріс Інтернешнл" Андре Каланцопулос в інтерв'ю програмі Hard Talk на ВВС.

  Хоча компанія все ще продає близько 750 млрд сигарет на рік, будучи лідером світового тютюнового ринку, "Філіп Морріс" не планує розширення частки ринку традиційних тютюнових виробів або експансії на нові ринки.

  "Ми не можемо просто припинити продавати сигарети, тому що цю нішу займуть інші компанії, а також нелегальні виробники сигарет. Але наше завдання - переконати споживачів змінити свої звички. Якщо у людини є можливість кинути палити - це найкращий вихід. Але якщо з якоїсь причини людина не може цього зробити - ми готові надати йому більш безпечну альтернативу", - заявив Андре Каланцопулос.

  Компанія "Філіп Морріс" інвестувала близько 6 млрд доларів в розробку альтернативних бездимних тютюнових технологій. В результаті більше 10 років наукових досліджень, були розроблені технології нагрівання тютюну. Потенційно дана технологія менш небезпечна для здоров'я, тому що через відсутність процесу горіння в організм людини потрапляє значно менша кількість шкідливих смол і небезпечних хімічних сполук.

  "Ми поступово йдемо від традиційних сигарет в більш технологічну альтернативну продукцію. І якщо уряд, основні регуляторні органи сприятимуть цьому - ми зможемо набагато швидше побудувати "майбутнє без сигарет", - заявив виконавчий директор "Філіп Морріс Інтернешнл" Андре Каланцопулос.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми