Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

В Україні почнеться масове закриття державних компаній

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: держкомпанії

  Кабінет Міністрів України протягом наступних 5 років планує ліквідувати понад 1000 державних підприємств, які є збитковими.

  6866_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Такі відомості містяться у програмі дій уряду, текст якої опубліковано на сайті парламенту.

  «Понад тисячу неефективних підприємств буде ліквідовано — держава більше не буде витрачати кошти платників податків на підтримку неефективних збиткових підприємств», — зазначають урядовці.

  Також у документі анонсується масштабна приватизація, остаточною метою якої є зменшення частки державної власності в економіці до 5%.

  «Це дасть змогу міністерствам зосередитися на формуванні політики, а не на управлінні власністю», — зазначають урядовці.

  Крім цього, стратегічні державні підприємства передадуть в управління Фонду національного добробуту, а самі такі компанії корпоратизують, перетворивши на акціонерні товариства.

  «Ці дії підвищать дохід, який отримує українець з державної власності», — йдеться у документі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми