Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Як працюватимуть магазини з 11 травня

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: магазини

  В Україні з 11 травня послаблюється карантин. Крім іншого, з цієї дати запрацюють не тільки продуктові магазини, а й ті, що торгують непродовольчими товарами. Правда, зняття заборони на роботу торкнеться тільки тих торгових точок, які розташовані в окремих будівлях, а не, наприклад, в ТРЦ.

  2267_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  6 травня, були опубліковані умови тимчасового формату роботи непродуктових магазинів. Вони офіційно прописані в розпорядженні головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

  Тимчасові вимоги для непродуктових магазинів:

  У магазині можуть одночасно перебувати на більше однієї людини на кожні 10 кв. м залу обслуговування. Обов’язково, щоб вони дотримувалися соціальної дистанції.

  Покупців можна пускати в магазин тільки в масках або респіраторах. Співробітники, крім цього, зобов’язані використовувати і одноразові рукавички.

  Всім співробітникам потрібно перевіряти температуру перед початком роботи. Не можна допускати до роботи тих, у кого температура вище 37,2 градусів, або є симптоми респіраторних захворювань. Контактні термометри при цьому потрібно ретельно дезінфікувати.

  На вході в магазин повинно бути обладнане місце для дезінфекції рук з використанням засобу, який відповідає вимогам МОЗ.

  Власник магазину зобов’язаний забезпечити:

  п’ятиденний запас масок, рукавичок і дезінфікуючих засобів для співробітників;
  обладнання умивальників з милом і умови для обробки рук антисептиками;
  інформування клієнтів про правила обслуговування;
  маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції не менше 1,5 м;
  вологе прибирання з миючими засобами та дезінфекцією, а також провітрювання не менше, ніж кожні 2 години, перед відкриттям і після закриття магазину;
  відсторонення від роботи працівників, які входять до групи ризику – старше 60 років або страждають хронічними хворобами, що пригнічують імунітет.
  Співробітники повинні:

  мити руки з рідким милом або обробляти спиртовмісними антисептиками не менше, ніж кожні три години, і після відвідування громадських місць, використання туалету, прибирання, обслуговування тощо;
  прикривати рот і ніс при кашлі та чханні зігнутою в лікті рукою або одноразовою серветкою;
  не чіпати обличчя руками;
  не контактувати з особами, у яких є симптоми ГРВІ;
  самоізолюватись в разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.
  Майже аналогічні вимоги висуваються і до пральних, хімчисткок, майстерень з ремонту взуття та одягу, які також зможуть відновити роботу з 11 травня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми