Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

У Philip Morris відзвітувалися про прибуток на сигаретах

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: сигарети

  Чистий прибуток компанії Philip Morris International Inc. (PMI) за 2019 рік склав $29 805 тисяч.

  2445_899466.jpg (58.16 Kb)


  Про це свідчить опублікований перший Інтегрований звіт компанії за 2019 рік.

  З усієї суми доходів 18,7% – дохід від продукції, що не виробляє тютюновий дим. У 2016 році цей показник становив лише 2,7%. До 2025 року компанія планує отримувати від 38% до 42% загального чистого доходу від такої продукції.

  Компанія отримала скоригований операційний дохід в розмірі $11,8 млрд в 2019 році. Цей показник на 11,2% більший в порівнянні з 2018 роком. Збільшення зумовлене зростанням числа користувачів бездимної продукції і зростанням цін на звичайні сигарети.

  Приблизно половина світових продажів сигарет PMI припадає на країни, що не входять до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Станом на кінець 2019 року, в світі налічувалося 9,7 млн ​​користувачів, які відмовилися від сигарет і перейшли на продукт PMI – IQOS. У цей показник увійшли 3 млн осіб з країн, що не входять до ОЕСР.

  Загальні витрати компанії за 2019 рік склали $465 млн. 98% загальних витрат PMI направила на наукові дослідження і відповідальну комерціалізацію продуктів, в яких не існує продуктів горіння.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми