Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Бренди в Україні, що забруднюють довкілля

  • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Coca-Cola, Roshen, PepsiCo

    Компанії The Coca-Cola Company, PepsiCo та Roshen потрапили до топ-3 найбільших забруднювачів пластиком в Україні у 2020 році.

    0241_a2dd14d-.jpg (64. Kb)

    Про це йдеться у звіті бренд-аудиту Break Free From Plastic.

    Міжнародний рух Break Free from Plastic збирає дані про забруднення пластиковими упаковками від товарів різних брендів у 55 країнах світу.

    Зазначається, що в Україні акцію Break Free from Plastic координували ГО Zero Waste Society та Zero Waste Alliance Ukraine.

    Під час аудиту активісти зібрали 1013 одиниць відходів на вулицях 14 українських міст і визначали, якому бренду вони належать.

    У звіті йдеться, що найбільшими забруднювачами пластиком в Україні стали компанії Coca-Cola (11,94%), Roshen (8,65%) та PepsiCo (7,9%).

    Також у топ-10 антирейтингу такі компанії: Carlsberg, АТБ, IDS Borjomi GROUP, Nestle, Phillip Morris, Оболонь, Молочний Альянс.

    За даними звіту, The Coca-Cola Company, PepsiCo та Nestlé визнано найбільшими забруднювачами у світі пластиком третій рік поспіль.

    "Звання "Топ Глобальних Засмічувачів" описує материнські компанії, бренди яких було зафіксовано забруднюючими більшість місць у світі найбільшою кількістю пластикових відходів. Топ Глобальних Засмічувачів 2020 року залишаються надзвичайно послідовними вже 3 роки поспіль, продовжуючи забруднювати більшість місць найбільшою кількістю одноразового пластику.

    Coca-Cola, Nestlé та PepsiCo залишаються нашими Топ-3 Глобальними Засмічувачами щороку, починаючи з першого глобального бренд-аудиту у 2018 році", - йдеться на Facebook-сторінці Zero Waste Alliance Ukraine.

    Зазначається, що серед вимог українських активістів та членів всесвітнього руху до зазначених компаній:

    розкрити, скільки одноразового пластику вони використовують;
    встановити чіткі, вимірювані цілі щодо зменшення кількості виробів із одноразового пластику;
    змінити свої системи доставки продуктів, щоб вийти із залежності від одноразового пластику (перейти до систем депозитно-поворотної тари).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми