Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Маск задумав купити популярну соцмережу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Маск

  Засновник Tesla і SpaceX мільярдер Ілон Маск хоче купити соціальну мережу Twitter за $41,39 млрд. Маск, що вже став найбільшим акціонером Twitter, ультимативно запропонував компанії викупити всі акції, які йому ще не належать.

  3774_630_360_1442223369-70-ilon-mask.jpg (44.36 Kb)

  Про це йдеться у звіті регулюючих органів, пише Daily Mail. При цьому Маск заявив, що це його "остання пропозиція", і якщо її не приймуть, він може влаштувати розпродаж акцій, що вдарить по вартості компанії.

  Мета Маска – перетворити Twitter на головну "платформу для свободи слова у всьому світі". Для цього, як він вважає, форма власності компанії має змінитись.

  "Я інвестував у Twitter, тому що вірю в його потенціал стати платформою для свободи слова в усьому світі... Однак після того, як я вклав свої кошти, я зрозумів, що компанія не буде ні процвітати, ні служити цьому громадському імперативу у своєму В нинішньому вигляді. Twitter необхідно перетворити на приватну компанію", – сказав Маск голові ради директорів Twitter Брету Тейлору.

  Ціна, яку озвучив Маска – $54,2 за акцію. Тобто передбачається 38% премія до ціни акцій Twitter станом на 1 квітня.

  "Моя пропозиція – найкраща і остання пропозиція. Якщо вона не буде прийнята, мені доведеться переглянути свою позицію акціонера", – зазначив Маск. Якщо Маск розпочне розпродаж, акції Twitter серйозно втратять у ціні. Тож це свого роду ультиматум.

  При цьому Маск наголосив, що "це не загроза". "Просто це (акції Twitter. – Ред.) – не дуже хороша інвестиція без змін, які необхідно внести", – пояснив мільярдер. Раніше аналітики вже припускали, що Маск міг стати найбільшим акціонером Twitter, щоби поглинути цю компанію.

  Акції Twitter після появи інформації про можливу угоду підскочили майже на 11% від початку відкриття торгів. Це свідчить про те, що Маск уже отримав серйозний вплив на компанію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми