Індустрія та великий бізнес Автор: rogovska Друкувати

L'Oreal викупить свої акції у Nestle за 6 млрд євро

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: акції, бізнес

  Найбільша в світі косметична компанія L'Oreal SA домовилася з Nestle про викуп 8% власних акцій. Загальна сума операції становить 6 мільярдів євро, пише "Економічна правда".

  ap.jpeg

  При цьому L'Oreal заплатить у грошовій формі тільки 3,4 млрд євро за 27,3 млн акцій, а в рахунок решти 21,2 млн акцій французька компанія віддасть Nestle половину спільного підприємства Galderma.

  Глава Nestle Пітер Брабек - Летмат сказав, що інша частина акцій L'Oreal є "стратегічною".

  Після викупу акцій та їх погашення частка Nestle в капіталі французької компанії скоротиться до 23,29%, при цьому частка сім'ї Беттанкур зросте до 33,31%.

  Зниження частки Nestle в L'Oreal не говорить про поступовий вихід з капіталу косметичної компанії, а інші акції будуть збережені в довгостроковій перспективі.

  Викуп акцій буде фінансуватися виключно за рахунок власних коштів та акцій Galderma, тому не буде необхідності у продажу частки у фармацевтичній компанії Sanofi.

  Очікується, що операція буде закрита до кінця першого півріччя.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми