Індустрія та великий бізнес, Податки та законодавство Автор: Ната Друкувати

Податкова більше не перевірятиме бізнес

  • Джерело: news.dt.ua.  → Ключові теги: Державна податкова служба України

    Уряд вніс на розгляд Ради законопроект, який пропонує заборонити позапланові податкові перевірки за періоди, за якими вже проведено планові. Проте не у всіх випадках, оскільки у Податкової залишиться ще багато причин, щоб провести позаплановий аудит.

    imaolrlges.jpegВідповідна норма міститься в урядовому законопроекті № 11391 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обмеження контролюючих заходів, надання уточнюючих розрахунків та посилення відповідальності посадових осіб контролюючих органів", зареєстрованому у Верховній Раді 5 листопада.

    "Запропонована норма ст.78 кодексу сприятиме зменшенню кількості перевірок платників податків та випадків втручання податкових органів в їх діяльність, унеможливить ініціювання необгрунтованих перевірок платників податків за податкові періоди, за якими податковими органами вже були проведені документальні планові перевірки", — йдеться в пояснювальній записці до документу.

    При цьому, згідно з нею, враховуючи неможливість документальної планової перевірки платника податків суцільним порядком (усіх без винятку документів), законопроект містить низку винятків, в яких податківці зможуть провести повторну перевірку. Зокрема, на виконання постанови суду, в рамках порушеної кримінальної справи, за зверненням такого платника податків, а також відповідно до п. 200.11 ст.200 Податкового кодексу (щодо перевірки розрахунків сум з відшкодування ПДВ) або у зв'язку з прийняттям заходів за наслідками зустрічних звірок, здійснених у зв'язку з проведенням документальної планової перевірки.

    Крім того, згідно з документом, перевірка можлива у випадку, якщо представники ДПС, що проводили документальну перевірку платника податків, притягнуто до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення або правопорушення у сфері службової діяльності, пов'язані з цим платником податку.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми