Індустрія та великий бізнес Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

У Росії під час створення наукового центру розікрали 4 млрд доларів

 • Джерело: www.unian.ua.  → Ключові теги: гроші, хабар, Прокуратура, Росія

  У Росії під час створення інноваційного центру "Сколково" використали не за цільовим призначенням або вкрали більш, як 125 мільярдів рублів, що становить близько 4 мільярдів доларів. Про це повідомили у Генеральній прокуратурі Росії.


  skolkovo.jpg

  "Викладені факти у поєднанні з встановленим законом принципом екстериторіальності діяльності Фонду дали змогу зробити висновок про загрозу нецільового використання і розкрадання бюджетних коштів у сумі більш як 125 млрд руб., що плануються до виділення в рамках державної цільової підпрограми "Створення і розвиток інноваційного центру "Сколково", - сказано в повідомленні.

  Читайте також: Як правильно вкладати гроші

  У зв'язку з цим Генпрокуратурою керівнику Фонду внесено подання, в якому поставлено питання про відшкодування завданих збитків, усунення виявлених порушень закону, їх причин і умов, а також притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

  Наголошується, що за результатами Фонд вжив певних організаційно-розпорядчих заходів, зокрема розроблено і затверджено ряд необхідних документів, встановлено принцип повернення грантів, закріплено цивільно-правову відповідальність грантоодержувачів, заплановано їх виїзні перевірки.

  Крім того, відшкодовано 15 млн. руб. (близько 500 тис. дол.) збитків за договорами на створення рекламних відеоматеріалів, припинено виплати на суму більш як 300 млн. руб. (близько 1 млн. дол.) за підсумками перевірки кошторисної вартості ряду робіт, до судів заявлено позови про стягнення 30 млн. руб. збитків. (1 млн. дол.)

  Додамо, що "Сколково" - науково-технологічний інноваційний комплекс у Москві з розробки і комерціалізації нових технологій. У комплексі забезпечені особливі економічні умови для компаній, що працюють у пріоритетних галузях модернізації російської економіки: телекомунікації і космос, біомедичні технології, енергоефективність, інформаційні технології, а також ядерні технології.

  Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/602634-u-rosiji-za-chas-rozbudovi-innovatsiynogo-tsentru-skolkovo-vkrali-ponad-4-milyardi.html  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми