Інтерв'ю Автор: profi Друкувати

Порошенко написав Януковичу план своєї роботи

 • .  → Ключові теги: Янукович, Порошенко, уряд

  План реформ кандидата на крісло міністра економіки Петра Порошенка, який він запропонував Президенту, складається з 12 пунктів.


  Про це повідомляє Комерсант, у розпорядженні якого є цей документ.

  Саме план реформ є основою для переговорів із Президентом Віктором Януковичем. Він складається із трьох блоків із спочатку 14, а потім 12 завдань, які Порошенко має намір вирішити на посаді міністра.

  Перший блок завдань плану Порошенка, спрямований на "введення європейських стандартів, виведення економіки з тіні" під назвою "Прозорість економічної політики".

  Першочерговим завданням Порошенка визначив створення "прозорої, спрощеної й зрозумілої системи державних закупівель". Він також пропонує привести систему показників економічного розвитку до європейських стандартів. Зокрема, це передбачає "відкриту публікацію всіх статистичних показників" і "забезпечення громадськості й інвесторів інформацією про поточний економічний стан".

  Також він запропонував увести фінансову відповідальність за нанесення економічної шкоди. У цьому блоці перераховуються конкретні завдання, наприклад, створення спрощеної системи реєстрації права власності й відкритий доступ до Єдиного держреєстру підприємств і організацій України, "заборона на зворотні трансакції з офшорними юрисдикціями".

  Третій блок - "Ефективне використання ресурсів" - спрямований на "забезпечення конкурентоспроможності" і "вирівнювання макроекономічних дисбалансів". Домогтися цього, на думку Порошенка, можна, зокрема, за допомогою "діючої підтримки експорту шляхом введення системи експортного кредитування, страхування ризиків, політичної підтримки українських виробників на зовнішніх ринках".

  Нагадаємо, що сьогодні, за інформацією ЗМІ, Президент України призначить Петра Порошенка на посаду міністра економічного розвитку і торгівлі.

  Комерсант  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми