Інтерв'ю, Банки. Кредити. Депозити, Влада та політики Автор: profi Друкувати

Розенко: Кабмін занижує справжній рівень інфляції

 • .  → Ключові теги: інфляція

  Уряд хвалиться рекордно низькими показниками інфляції, а дев’ять із десяти українців говорять про прямо протилежний стан справ.


  Так вважає провідний експерт Центру Разумкова, екс-заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко. Передає dt.ua.

  Він вказує на те, що згідно зі статистикою уряду, в Україні відбувається зростання валового продукту, підвищення щонайменше на 10-12% зарплат, пенсій, усіх видів державної соціальної допомоги. При цьому показники демонструються на тлі низького індексу інфляції в Україні: за офіційними даними, у 2011 році він становив 104,6%. Один з найкращих показників інфляції за всі роки незалежності, звітує влада.

  Разом з тим, як вказує Розенко, згідно з останнім соціологічним дослідженням, проведеним Центром Разумкова у грудні 2011 року, найчастіше громадяни України (87,4% респондентів) вказують на різке погіршення торік саме ситуації з цінами і тарифами.

  "За оцінками деяких експертів, реальний індекс інфляції в Україні торік становив близько 112-115%", - зазначає експерт.

  "Якщо взяти наведені урядом цифри підвищення соціальних виплат, побачимо, що темпи зростання заробітних плат, пенсій і соціальної допомоги у 2011 році були меншими, ніж реальне зростання цін на основні види продовольства, промислові товари, житлово-комунальні послуги. Відповідно, і рівень життя переважної більшості українців минулого року жодним чином не покращився", - зазначив експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми