Реклама та маркетинг Автор: admin2 Друкувати

Як правильно облаштувати ресторан

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ресторан, бар, кафе

  Облаштування та оформлення кафе, барів і ресторанів в наші дні завдання непросте, але вельми цікаве. Необхідно продумати все до найдрібніших деталей, починаючи від місця, де буде розташоване різне технічне обладнання для кафе, до місця, де буде встановлена система оповіщення про надзвичайні ситуації. Цілий ряд факторів впливає на те, чи буде ресторан мати успіх у відвідувачів. Це і територіальне місце розташування, і загальний стиль оформлення закладу, і освітлення приміщення, і меблі, і робоча форма персоналу, і якість і швидкість обслуговування. Відвідувачу може дуже сподобатися якість обслуговування, він буде задоволений меню, але враження від ресторану може бути зіпсовано, особливо якщо у столика відвідувача розташовується батарея або автоматичне пожежогасіння.

  50697d22138f9.jpg (107.81 Kb)


  Приходячи в ресторан, кафе чи бар, відвідувач в першу чергу звертає увагу на інтер'єр закладу. Тому декорування ресторану має бути частиною маркетингової стратегії і виконуватися в єдиній концепції. В обстановці ресторану чи кафе повинна чітко простежуватися якась загальна ідея. Саме це приваблює відвідувачів і спонукає людей приходити в ресторан ще і ще. У зв'язку з цим ресторатори, що володіють значним досвідом, ніколи не економлять на дизайнерських послугах.

  Головна частина в ресторані - кухня. Приміщення, де готують їжу на професійному обладнанні, де дотримуються жорсткі нормативи санітарної гігієни. Обладнати та оснастити кухню всім необхідним - це означає не тільки встановити професійне холодильне обладнання та професійні печі для приготування їжі, але і прокласти всі необхідні комунікації, створити такі умови роботи, які відповідають усім вимогам як пожежної, так і екологічної безпеки. Крім цього, існують вимоги до електробезпеки.

  Існують рекомендації по розташуванню приміщень всередині будівлі ресторану, бару чи кафе. Перше, що бачить відвідувач, це вестибюль. Тут є одне спільне для всіх закладів громадського харчування правило: площа вестибюля повинна пропорційно співвідноситися з площею загального залу ресторану чи кафе. Треба зауважити, що вестибюль взагалі річ обов'язкова. Планування, при якому відвідувач, заходячи в заклад, відразу потрапляє в головний зал, явно невдале і не відповідає нормам санітарії. Як правило, вестибюль обладнають дзеркалами, щоб відвідувачам було зручно знімати і одягати верхній одяг. Часто у вестибюлі ставлять м'які меблі. Головна зала, незалежно від того, оформлена вона в одному або різних стилях, і незалежно від її розмірів, повинна створювати відчуття комфорту і затишку. У цьому важливу роль відіграє освітлення приміщення - поєднання стельових і настінних світильників, наявність свічок на столиках або настільних ламп. Розташування допоміжних приміщень, для миття посуду, роздачі їжі, складання чистого посуду, серветок, столових приладів і т.д., має бути максимально зручним для персоналу і непомітним для відвідувачів. Якщо продумати облаштування ресторану до найдрібніших деталей, то його обов'язково чекатиме успіх.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми