Реклама та маркетинг Автор: admin Друкувати

Як зробити свій бізнес по-справжньому успішним

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: домен

  Ймовірно, немає такого бізнесмена, який би не хотів вивести своє діло на ще вищий рівень. Частково це досягається розширенням мережі, частково – залученням більшої кількості співробітників. Але те, що має обов’язково бути у кожної справи, котра націлена на прибуток, це відкритість для споживачів.

  domain.jpg (28.02 Kb)


  В наші дні практично всі фінансові операції відбуваються у Всесвітній павутині, котра називається Інтернет. Оскільки зараз складно знайти особу молодшу за шістдесят років, котра б не заходила щодня у мережу, ваш бізнес ще вчора мав бути там. Байдуже, володієте ви рестораном, магазином одягу, ремонтуєте парасольки чи продаєте тури на курорти, у вас точно має бути власний сайт. Це саме те місце, де люди зможуть ознайомитися з вашою діяльністю та її асортиментом, а також контактні номери телефону, за якими вони зможуть отримати консультацію.

  З цією метою і варто подбати про створення власного сайту, якщо у вас поки його немає. Детальніше про це можна прочитати за адресою https://nic.ua/ru/domains/.com.ua. Тут ви зможете знайти всю інформацію про придбання доменних імен, тобто другої частини назви вашого сайту. Першу ви придумуєте самостійно, а другу вже обираєте. Це може бути com.ua, org, club та інші. В залежності від популярності доменного імені варіюється і оплата за нього. Традиційно домен купують мінімум на рік, а ціна складає не менше 250 гривень за 12 місяців. Потім використання доменного імені можна продовжити або ж ні, просто розірвавши угоду.

  Отож, коли ви вирішили питання з доменним іменем, потрібно узгодити всі деталі щодо оформлення сайту. Спеціально навчені веб-дизайнери врахують всі ваші побажання і зроблять ваш портал на тому функціональному рівні, котрий лише зможе дозволити ваш гаманець. А вже після цього доведеться брати на роботу, як це зараз модно говорити, контент-едітора, тобто людину, котра буде наповнювати ваш портал інформацією про товари або ж пропозиції вашої компанії.

  Як бачимо, все далеко не так просто, але воно того варте. Популярні сайти в українському секторі інтернету відвідує ніяк не менше десяти тисяч людей на добу. І якщо навіть кожен тисячний відвідувач оформить купівлю, тоді можна порахувати собі прибуток. А ще ж тут не потрібно витрачатися на оренду офісу, вдовольнившись лише віртуальною торгівлею. Одним словом, не потрібно бути пророком, щоб зрозуміти, що майбутнє – саме за торгівлею в інтернеті. Важливо лише встигнути посісти цю нішу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми