Реклама та маркетинг Автор: admin Друкувати

Як зробити свій бізнес по-справжньому успішним

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: домен

  Ймовірно, немає такого бізнесмена, який би не хотів вивести своє діло на ще вищий рівень. Частково це досягається розширенням мережі, частково – залученням більшої кількості співробітників. Але те, що має обов’язково бути у кожної справи, котра націлена на прибуток, це відкритість для споживачів.

  domain.jpg (28.02 Kb)

  В наші дні практично всі фінансові операції відбуваються у Всесвітній павутині, котра називається Інтернет. Оскільки зараз складно знайти особу молодшу за шістдесят років, котра б не заходила щодня у мережу, ваш бізнес ще вчора мав бути там. Байдуже, володієте ви рестораном, магазином одягу, ремонтуєте парасольки чи продаєте тури на курорти, у вас точно має бути власний сайт. Це саме те місце, де люди зможуть ознайомитися з вашою діяльністю та її асортиментом, а також контактні номери телефону, за якими вони зможуть отримати консультацію.

  З цією метою і варто подбати про створення власного сайту, якщо у вас поки його немає. Детальніше про це можна прочитати за адресою https://nic.ua/ru/domains/.com.ua. Тут ви зможете знайти всю інформацію про придбання доменних імен, тобто другої частини назви вашого сайту. Першу ви придумуєте самостійно, а другу вже обираєте. Це може бути com.ua, org, club та інші. В залежності від популярності доменного імені варіюється і оплата за нього. Традиційно домен купують мінімум на рік, а ціна складає не менше 250 гривень за 12 місяців. Потім використання доменного імені можна продовжити або ж ні, просто розірвавши угоду.

  Отож, коли ви вирішили питання з доменним іменем, потрібно узгодити всі деталі щодо оформлення сайту. Спеціально навчені веб-дизайнери врахують всі ваші побажання і зроблять ваш портал на тому функціональному рівні, котрий лише зможе дозволити ваш гаманець. А вже після цього доведеться брати на роботу, як це зараз модно говорити, контент-едітора, тобто людину, котра буде наповнювати ваш портал інформацією про товари або ж пропозиції вашої компанії.

  Як бачимо, все далеко не так просто, але воно того варте. Популярні сайти в українському секторі інтернету відвідує ніяк не менше десяти тисяч людей на добу. І якщо навіть кожен тисячний відвідувач оформить купівлю, тоді можна порахувати собі прибуток. А ще ж тут не потрібно витрачатися на оренду офісу, вдовольнившись лише віртуальною торгівлею. Одним словом, не потрібно бути пророком, щоб зрозуміти, що майбутнє – саме за торгівлею в інтернеті. Важливо лише встигнути посісти цю нішу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми