Реклама та маркетинг Автор: RomanK Друкувати

Реклами на дорогах може більше не стати

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: реклама

  Уряд вважає, що зовнішня реклама відвертає увагу водіїв, що може призвести до ДТП.

  8502_77699_w_700.jpg (68.74 Kb)


  З метою зменшення кількості ДТП, уряд України має намір прибрати рекламні щити вздовж доріг.

  Як передає кореспондент УНІАН, Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання смуги відведення автомобільних доріг загального користування суб'єктами господарювання" (реєстраційний номер 7696).

  Даним законопроектом передбачено заборонити розміщення рекламоносіїв та прокладання інженерних комунікацій і мереж уздовж смуги відведення автомобільних доріг загального користування.

  Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, розміщення щитів відвертає увагу водіїв і може призвести до ДТП. "Їх розміщення в межах смуги відведення доріг, особливо на основних під'їздах до великих міст і обласних центрів, призводить до інформаційного перевантаження дорожньої обстановки, додаткової фіксації погляду водія і збільшення часу його реакції під час керування автомобілем", - сказано в записці.

  Реклама на дорогах:
  Раніше керівник прес-служби Департаменту ДАІ МВС України Євген Кравець заявив про те, що реклама на дорогах не є безпосередньою причиною ДТП.

  Законопроект № 218а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розміщення зовнішньої реклами на автомобільних дорогах загального користування, а також на вулицях і дорогах міст та інших населених пунктів" був зареєстрований у Верховній Раді 31 травня 2013 року.

  Відповідно до законопроекту, пропонувалося внести ряд змін до Закону України "Про рекламу" і заборонити розміщення зовнішньої реклами за населеними пунктами на відстані менше ніж 10 метрів від краю проїжджої частини, на тротуарах і велосипедних доріжках, в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування.

  "Метою законопроекту є підвищення безпеки дорожнього руху та зменшення негативного впливу рекламних носіїв на водіїв шляхом внесення змін до Законів України "Про рекламу" та "Про автомобільні дороги" в частині умов розміщення реклами", - йшлося в пояснювальній записці до законопроекту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми