Реклама та маркетинг, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Топ-10 найбезпечніших країн Європи у 2023-му

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: найбезпечніші країни Європи

  Компанії Gamblino.com визначила 10 найбезпечніших країн Європи. У межах дослідження було проаналізовано 9 показників, пов’язаних з безпекою в пунктах призначення.

  3068_769.jpg (50.02 Kb)


  Враховувалися кількість вбивств, нападів і смертей на дорогах, ризик стихійних лих і глобальний індекс миру. До п’ятірки найбезпечніших країн Європи потрапили Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Данія і Люксембург, а Україна та країна-агресорка росія посіли останні місця.

  Очолила свіжий рейтинг найбезпечніших для туристів європейських країн станом на початок 2023 року Швейцарія.

  "Обираючи чудові напрямки для подорожей, важливо, щоб мандрівники були добре поінформовані про країни, до яких вони їдуть, зокрема про те, наскільки безпечним є місце",— зазначив представник Gamblino.com з цього приводу.

  Він також додав, що Європа пропонує надзвичайні можливості для всіх мандрівників, які хочуть насолоджуватися такими речами, як пейзажі, архітектура, екосистеми та різні культури, які існують на всьому континенті.

  Примітно, що в топ-10 опинилися винятково країни Північної та Західної Європи.

  10 найбезпечніших країн Європи у 2023 році:

  Швейцарія;
  Ісландія;
  Норвегія;
  Данія;
  Люксембург;
  Фінляндія;
  Ірландія;
  Нідерланди;
  Австрія;
  Швеція.

  Всього оцінювалися 39 країн, тобто не тільки ті, що входять в Євросоюз і Шенгенську зону. Прогнозовано через розв’язану росіянами війну останні два місця дісталися Україні та росії з індексами безпеки 75,1 та 93,8 бала відповідно. Для порівняння, у лідера рейтингу Швейцарії цей показник становить 45 балів.

  Дані дослідження за 2022 рік

  Раніше дослідження, опубліковане Forbes торік, показало, що Швейцарія вважалася найбезпечнішою країною в Європі для подорожей у цей період, беручи до уваги кілька факторів, включаючи рівень злочинності, рівень забруднення та охорону здоров’я.

  Дослідження Forbes також поставило Словенію на друге місце, за нею йшли Португалія, Австрія, Німеччина, Іспанія та Чехія.

  У 2022 році Швейцарія була обрана на вершині рейтингу та отримала оцінку 88,3. Ці дані також показують, що швейцарці мають найкращу систему охорони здоров’я в Європі, шість найкращих водойм для купання на континенті та один з найнижчих рівнів забруднення. Разом з тим Швейцарія відома і своєю фантастичною їжею та яскравою місцевою культурою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми