Реклама та маркетинг Автор: RomanK Друкувати

Українці бачитимуть більше реклами

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: реклама

  Народні депутати підтримали у першому читанні законопроєкт про рекламу, який входить до рекомендацій Єврокомісії, наданих Україні разом зі статусом кандидата на вступ до ЄС. "За" – 320 голосів.

  6253_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Як розповів нардеп від "ЄС" Олексій Гончаренко, документ передбачає збільшення квоти реклами до 20% у лінійних аудіальних та аудіовізуальних медіа (радіо/телебачення). А крім того (серед іншого):

  визначення понять спонсорства та продакт-плейсменту, а також їхнє розмежування;
  імплементацію заборони реклами тютюну та тютюновмісних виробів;
  розширення заборони на дискримінаційні висловлювання, що розпалюють ворожнечу, пропагують жорстокість;
  заборону будь-якої реклами резидентів країни-агресора;
  встановлення дозволу переривати фільми, новини та програми для дітей раз на півгодини (за винятком серіалів та документальних фільмів).
  "Прийняття законопроекту має створити необхідні сучасні європейські умови для забезпечення повного і належного захисту інтересів споживачів, а також захистити рекламний ринок України від негативного впливу ззовні, передусім – через недобросовісні практики поширення в Україні реклами з боку іноземних суб’єктів, які мають прямий чи опосередкований зв’язок з державою-агресором", – йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

  Крім того, наголошується, повноцінне ухвалення документа стане виконанням Україною зобов'язання перед європейськими партнерами.

  Раніше ж Україна відкрила шлях для офіційного старту безкоштовного мобільного роумінгу з ЄС. По суті, тепер офіційно зафіксовано терміни та умови приєднання України до європейської зони роумінгу.

  "Відкрили шлях для офіційного старту роумінгу... Працюємо далі спільно з українськими операторами та НКЕК", – пояснив голова Мінцифри Михайло Федоров.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми