Реклама та маркетинг Автор: profi Друкувати

Сьогодні останній день для переходу на спрощену систему оподаткування

 • .  → Ключові теги: ДПСУ, податки, декларація, спрощенці

  16 березня закінчується термін, коли можна подати заяву в податкову службу на перехід на спрощену систему оподаткування з другого кварталу 2012 року.


  В силу певних обставин не всі підприємці, які бажають застосовувати спрощену систему оподаткування, змогли перейти на сплату єдиного податку з 1 січня 2012 року.

  Деякі підприємці отримали відмову в такому переході через наявність податкового боргу, помилок у заповненні заяви, невірного вказання видів діяльності або неправильного вибору групи "єдинників".

  Такі підприємці можуть зробити ще одну спробу стати спрощенцями - перейти на сплату єдиного податку з ІІ кварталу поточного року.

  Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування необхідно подати не пізніше 16 березня 2012 року. Відмовитися від єдиного податку (незалежно від групи "єдинника") також можна з наступного кварталу.

  Щоб перейти на загальну систему, підприємцю слід подати заяву не пізніше, ніж за 10 календарних днів до початку кварталу, тобто не пізніше 21 березня. Для відмови від "спрощенки" заповнюється п. 5.4 заяви.

  Якщо "єдинник" хоче змінити групу, заява подається не пізніше 20 числа місяця, який слідує за звітним кварталом, тобто не пізніше 20 квітня. Про зміну ставки єдиного податку слід вказати в п. 5.2 заяви.

  За офіційними даними податкової служби, більше 85% українських підприємців станом на 25 січня 2012 року встигли перейти на нову модель спрощеної системи оподаткування.

  delo.ua  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми