Медицина Автор: storozhykimg Друкувати

Добровільне медичне страхування: як отримати лікарняний лист без проблем

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: медичне страхування, лікарняний лист

  Офіційним виправданням відсутності на робочому місці через хворобу є лікарняний лист. З одного боку, обов'язкове пред'явлення лікарняного листа може здатися пережитком, що дістався від радянської системи охорони здоров'я. Але саме завдяки лікарняним листкам довгі регулюються відносини роботодавців з працівниками та фондом соціального страхування. Розберемося, як уникнути проблем з лікарняним листом, отримуючи допомогу за договором медичного страхування?

  straxovanie-zdorovya2.jpg (24.79 Kb)

  1. Звертайте увагу на наявність ліцензії на відкриття лікарняних листів в вашому лікувально-профілактичному закладі
  Звертаючись в лікувально-профілактичний заклад за медстраховкою, обов'язково заздалегідь зверніть увагу лікаря-координатора, який надає допомогу, на те, що вам знадобиться лікарняний лист. Як ми вже відзначали, далеко не всі клініки в Україні мають ліцензію на видачу лікарняних листів. Часто застраховані бувають неприємно здивовані, отримавши допомогу в брендовій клініці і дізнавшись, що лікарняний їм там відкрити не зможуть.

  2. Подбайте про можливість доставки лікарняного листа
  За замовчуванням, застрахований, який закінчив лікування, повинен сам забрати лікарняний і здати його в відділ кадрів. Однак, на практиці виникають різні некомфортні ситуації. Можна окремо обумовити зі страховою компанією або брокером і прописати в договорі можливість доставки лікарняних листів в офіс. Така процедура існує.

  3. Будьте готові до "несподіванок" у вихідний день
  Не всі клініки можуть відкрити лікарняний день у вихідний день. Що ж робити, якщо ваша зміна випала на суботу, і ви захворіли? Зверніть увагу на список клінік, можливих відкрити лікарняний у вихідний, при підписанні договору страхування або вчасно поцікавтеся у брокера.

  Не соромтеся докладно розпитати доктора.юа та уточнити зайвий раз можливість отримання заповітного документа.

  4. Не створюйте ілюзій про те, хто приймає рішення про відкриття / закриття лікарняного листа
  Пам'ятайте, що ні відділ кадрів, ні страхова компанія не приймають рішення про відкриття / закриття лікарняних листів. Це право має тільки лікар. Тому марно намагатися переконати своїх колег, що ви ще хворі, а лікарняний закрили випадково. Настільки ж марно описувати страховій компанії або брокеру всі свої симптоми, намагаючись переконати їх, що лікарняний необхідно продовжити. Медична страховка може лише організувати вам візит до лікаря або візит доктора до вас, але на висновок лікаря впливати не може. У виняткових ситуаціях можна попросити організувати альтернативну консультацію.

  Порада п'ята. "Допоможіть, будь ласка, ми самі не місцеві ..."
  Якщо у застрахованого немає прописки, то офіційним чином йому можуть відкрити лікарняний в приватній клініці, у якій є ліцензія на відкриття лікарняних листів. Ще раз нагадуємо, що при зверненні в асистанс потрібно обов'язково робити акцент на цьому факті. Тому що, якщо відкривати лікарняний в державній клініці, це може викликати масу незручностей. Якщо ви звернетеся в клініку за місцем проживання, вас можуть попросити написати заяву на ім'я головного лікаря з проханням надати допомогу і відкрити лікарняний лист.

  Звичайно, ідеальний варіант для всіх випадків - це приватна клініка doctora.ua/clinics/c-medikom-na-pecerske з ліцензією на відкриття лікарняного листа. І таке обслуговування медичного страхового полісу отримати сьогодні цілком реально.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Facebook чекають радикальні зміни Facebook чекають радикальні зміни
Марк Цукерберг планує зайнятися розвитком соціальної інфраструктури для формування глобального співтовариства на базі заснованої ним соцмережі Faceboo...
Nokia випустить оновлену легенду 3310 Nokia випустить оновлену легенду 3310
Фінська компанія HMD Global, власник прав на бренд Nokia, планує представити оновлену версію телефону Nokia 3310 на виставці Mobile World Congress в Б...
Samsung представив конкурента Samsung представив конкурента "Айфону 8": характеристики
В Інтернеті оприлюднили чергові подробиці про підготовлюваний флагманський смартфон Samsung Galaxy S8. Так, стало відомо, що гаджет отримає обсяг опер...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми