Медицина Автор: admin Друкувати

Переваги лазерної ліпосакції

 • Джерело: businessua.com.

  Лазерна або голлівудська ліпосакція у нас час набирає усе більшу популярність. Людям хочеться мати красиве тіло, а звичайні дієти та фізичні вправи підходять далеко не всім. І хоч така процедура дорожча за традиційне відсмоктування жиру, це компенсується її ефективністю. Пропонуємо ознайомитись з головними плюсами ліпосакції за допомогою лазеру.Лазерна або голлівудська ліпосакція

  Новітні технології. Лікарі називають таку операцію найбільш природною зі всіх можливих. Жир спалюється внаслідок термічного впливу, при чому кровоносні судини та нервові волокна залишаються неушкодженими. Вдається обійтись і без хірургічного втручання, а отже шрам буде мінімальним і точно загоїться. Довжину лазерної хвилі регулюють в залежності від потрібної кількості виробленого колагену.

  Швидкий результат. Вже за тиждень після процедури можна буде помітити перші її результати, тоді як при звичайній ліпосакції подібного чекають до місяця часу. Максимальний ж ефект лазерного ліполізу настає ще раніше, а окрім того не буде тривалого періоду реабілітації. Різниця одразу відчутна, про що говорять як спеціалісти, так і прості клієнти. Як правило, тканина повністю відновлюється за кілька днів і пацієнти спокійно повертаються до своєї повсякденної діяльності. На http://laserone.com.ua/laser_liposuction/ вам гарантують загальний успіх у найкоротші терміни.

  Універсальність. За допомогою лазерної ліпосакції можна прибрати жир з різних ділянок. Це живіт, стегна чи спина, а також шия і щоки, які вважаються делікатними. У всіх них вдається уникнути обвислої шкіри, яка буває навіть із природним скиданням ваги. Такий варіант ліпосакції не шкодить організму за умови дотримання всіх санітарно-технічних норм. За один раз можна спалити більше жиру, ніж з традиційним різновидом, і навіть зекономити. В той же час у лазерної ліпосакції менше протипоказань.

  Безболісність. Під час ліполізу немає жодних болісних чи інших неприємних відчуттів. Досягається такий ефект завдяки системі з введенням під шкіру тонкого кріоволокна. Отже, вашому спокою нічого не загрожує. Процедура схвалена за кордоном та не просто так використовується першими зірками шоу-бізнесу. Тож і ви можете дозволити собі найкраще.

  Як підсумок, лазерна ліпосакція дозволяє швидко позбутись зайвої ваги. Вона надійна та дійова, в чому завжди можна переконатись на власні очі. Будьте певні, що робите правильний вибір.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми