Медицина, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Лікарі можуть відмовитися від своїх пацієнтів: названо умови

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: медицина

  Всі українці можуть вільно обирати свого сімейного лікаря. Але й всі лікарі, не лише сімейні, мають право вибору — вони можуть відмовитися від подальшого ведення пацієнта.

  4355_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)

  Хоча пацієнт за жодних обставин не може бути позбавлений медичної допомоги.

  Про це пише Уляна Супрун на своїй сторінці у Фейсбуці.

  У яких випадках лікар може відмовитися від ведення пацієнта:

  Якщо пацієнт не виконує медичних приписів. Лікар має обов’язково фіксувати у карті або листку непрацездатності вид порушення — чи то пацієнт невчасно прийшов на прийом, чи то перебував у стані алкогольного сп’яніння, чи то вживав наркотики під час лікування. Або ж людина вийшла на роботу без дозволу лікаря чи “втекла” зі стаціонарного лікування.
  Якщо пацієнт порушує правила внутрішнього розпорядку медзакладу. Ці правила визначають права та обов’язки, коли він чи вона звертається за медичною допомогою, а також під час перебування в лікарні.
  Лікарі мають рекомендувати пацієнту звернутись до іншого медзакладу, якщо лікар чи медзаклад не можуть забезпечити необхідне лікування через відсутність обладнання чи відділення.
  Сімейні лікарі можуть відмовитися від подальшого ведення пацієнта, якщо той не виконує медичних приписів або правил внутрішнього трудового розпорядку.
  Лікар може відмовити в укладенні декларації з пацієнтом, якщо вже має оптимальну кількість декларацій: для терапевта — це 2000, сімейного лікаря — 1800, педіатра — 900.
  Лікар не може відмовитися укладати декларацію з пацієнтом через місце реєстрації, місце проживання, вік, стать, соціальний статус, історію хвороби пацієнта, відсутність паспорту або через те, що людина є внутрішнім переселенцем.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми