Медицина Автор: RomanK Друкувати

Медиків почали переводити на пів ставки

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: медики

  Радуцький наголосив, що у разі порушень з боку керівництва медзакладу МОЗ будемо залучати до вирушення проблеми МВС, НСЗУ, очільників ОДА та вимагати оперативної реакції.

  7693_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)


  В Україні ухвалили рішення про підвищення заробітних плат лікарів з 1 січня 2022 року. Проте деякі керівники комунальних установ почали переводити своїх працівників на півставки, пояснюючи це нібито відсутністю коштів.

  На цю ситуацію звернув увагу голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я, народний депутат від "Слуги народу" Михайло Радуцький. У своєму Telegram-каналі він заявив, що такі ініціативи будуть жорстко каратися.

  "Будемо жорстко реагувати на спроби переведення медиків на півставки! До Комітету і в особисті повідомлення моєї сторінки Facebook надходять сигнали про те, що деякі керівники медичних закладів намагаються примушувати співробітників переходити на 0,5 чи 0,75 ставки. Хоча фактично люди будуть продовжують виконувати той обсяг роботи, що й раніше", - наголосив він.

  За інформацією Радуцького, медикам кажуть, що нібито заклад не має грошей, тому їм доведеться формально перейти на неповну зайнятість.

  МОЗ вже відреагував на такі випадки, наголосивши, на неприпустимості такої ситуації. У разі порушень медикам радять звертатись зі скаргами до регіональних управлінь Держпраці, працівники якої під час перевірки не розголошують особу заявника.

  Також Радуцький закликав медиків у таких випадках одразу звертатися до Комітету: "Надсилайте максимально докладну інформацію, щоб ми одразу розуміли ситуацію".

  Якщо перевірка підтвердить такий факт, то керівник закладу буде оштрафований на 65 тисяч гривень за кожного працівника. На мою думку, відповідальність за такі дії має бути значно жорсткішою – аж до відсторонення від роботи. Адже шахрайство з зарплатами медиків – це злочин. У людей крадуть гроші, гарантовані державою", - написав Радуцький.

  Радуцький наголосив, що у разі порушень з боку керівництва медзакладу МОЗ будемо залучати до вирушення проблеми МВС, НСЗУ, очільників ОДА та вимагати оперативної реакції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми