Медицина Автор: admin Друкувати

Аптеки, які найбільше підвищують ціни на ліки

 • .  → Ключові теги: Аптеки, ціни на ліки

  7372_136127_5.jpgАнтимонопольний комітет України оприлюднив список компаній, яким рекомендував не завищувати ціни на ліки.


  Про це повідомили у прес-службі АМКУ.

  Рекомендації надані з метою запобігання порушенням конкурентного законодавства на фармацевтичному ринку, зокрема, у періоди підвищення попиту на лікарські засоби у зв’язку зі зростанням рівня захворюваності на грип та ГРВІ.

  Відповідні зобов’язання висунуті ТОВ "Гледфарм ЛТД", ТОВ "БаДМ", ТОВ "Оптіма-Фарм ЛТД";

  ПАТ "Лекхім-Харків", ТОВ "Фармпланета", ТОВ "Юрія-Фарм", АТВТ "Галичфарм", ПАТ "Київський вітамінний завод", ТОВ "ФРА-М";

  ЗАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров`я";

  ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика", ВАТ "Київмедпрепарат", ПАТ "Фармак", ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛЗ";

  ТОВ "АВС ЛОГІСТІК ПАРК2, ПАТ "Альба Україна", ПТПМП фірма "Едельвейс", ТОВ "Вента.ЛТД", ТОВ "Оптова компанія "Дарниця".

  Про результати розгляду рекомендацій вказані учасники ринку мають повідомити Комітет у 15-денний строк з дня їх отримання.

  Раніше повідомлялося, що 27 листопада державний уповноважений АМК Михайло Русинський поінформував, що комітет попередив учасників ринку лікарських засобів про неприпустимість завищення цін.

  Він підкреслив, що АМКУ підготував проект обов’язкових для розгляду рекомендацій найбільшим учасникам зазначених ринків з метою запобігання порушень конкурентного законодавства.

  Рекомендації стосуватимуться недопущення необґрунтованого підвищення цін на ліки і створення їхнього дефіциту, зокрема, у періоди підвищення попиту на лікарські засоби.

  Як повідомлялося раніше, в Україні можуть припинити продавати окремі ліки таких міжнародних фармвиробників, як Teva, STADA,Actavis і Sopharma.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми