Цінні метали Автор: RomanK Друкувати

Росія кинулася скуповувати золото у рекордній кількості

 • Джерело: mk.ru.  → Ключові теги: Росія, золото

  Закупівлі стали найбільшими за останні чотири роки.

  1202_im511x345-gold_ntoday_in.jpg (31.96 Kb)


  Центральні банки багатьох країн активно скуповують золото. Як відзначають експерти, регулятори демонструють рекордні з IV кварталу 2015 року показники за обсягами закуплених золотих запасів. Провідними покупцями, активно поповнюють свої золоті резерви стали Росія, Туреччина і Казахстан.

  За оцінкою експертів Всесвітньої золотої ради, третій квартал 2018 року стало рекордним за чотирирічний період за обсягами закупленого світовими центробанками золота.

  "За минулий квартал світовий обсяг закупівель золота склав більше 148 тонн, на 22% перевищивши дані за аналогічний період минулого року. Дорогоцінний метал в найбільшому обсязі придбали Росія (99,2 тонни золота) і Туреччина (18,5 тонн)", - йдеться в доповіді WGC.

  "Запаси золота ЦБ РФ вперше перевищили 2000 тонн. Тепер на частку Росії припадає 17% світових золотовалютних резервів на суму більш ніж в 78 мільярдів доларів", - уточнюють експерти.

  Слідом за Росією активно скуповує золото Туреччина. Так, турецька центробанк закупив 18,5 тонн золота за останній квартал.

  Далі йдуть Казахстану (13,4 тонни), Індія і Польща (по 13,7 тонни кожен), Європейський союз і Угорщина, яка довела резерви своїх запасів золота до рекордних з 1990 року 31,5 тонн.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми