Цінні метали Автор: RomanK Друкувати

В Україні почнуть добуватимуть золото

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: ціни, золото

  В Україні вперше почнуть видобувати золото. Уже готують кілька золоторудних ділянок для виставлення їх на електронний аукціон.

  4235_bf640139d20ab9a5c0fed6d406dd84016192f1.jpg (47.85 Kb)


  Про це написав голова Державної служби геології та надр Роман Опімах на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, золоторудний потенціал України становить близько 3 тис. т. Зокрема, в Карпатах запаси золота сягають 55 т, загальні прогнозні ресурси Донбасу - 400 т, а прогнозні ресурси Українського щита - 2,4 тис. т. Проте видобуток золота в Україні практично не здійснюється, зокрема, через необхідність значного обсягу інвестицій в залізорудні об'єкти.

  "Однією з причин відсутності розробки українських родовищ золота є недовивченість надр. Іншою перепоною є складність запуску технологічного процесу та початку видобування золота. На українських золоторудних об'єктах із запасами золота 30-40 т (Майське, Балка Широка) необхідний обсяг інвестицій перевищує 3,5 млрд грн", - розповів Опімах.

  Зважаючи на зростання цін на золото на світовому ринку, видобуток цього металу в Україні сьогодні може зацікавити інвесторів.

  "Ми постійно працюємо над збільшенням інвестиційних пропозицій. Зокрема, готуємо 3 родовища з покладами руд золота для винесення в Інвестиційний атлас надрокористувача. Також нещодавно в Службу надійшла заява щодо виставлення однієї ділянки на е-аукціон. Зараз вона перебуває на погодженні в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів", - повідомив Опімах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми