Цінні метали Автор: RomanK Друкувати

Прогноз цін на золото у 2022 році

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: золото

  Експерти банку Societe Generale (Франція) оприлюднили три можливі сценарії для економіки і ринку золота на найближчі пів року.

  1091_bf640139d20ab9a5c0fed6d406dd84016192f1.jpg (47.85 Kb)


  Так, згідно з базовим сценарієм, ймовірність реалізації якого оцінюється аналітиками в 50%, в першій половині 2022-го вартість «жовтого металу» сягне $ 1900 за унцію.

  Як відзначають експерти, в поточному році вартість золота, незважаючи на високу інфляцію і низькі процентні ставки, зросла незначно. Плюс в банку не очікують швидкого підвищення ставок ФРС і відзначають, що обсяг коштів в ETF-фондах лише на 11,6% поступається нещодавньому рекорду. Покупки, згідно з висновком аналітиків, в найближчій перспективі залишаться стриманими.

  Позитивний сценарій для економіки, озвучений Societe Generale, буде «ведмежим» для золота. Він передбачає вартість «жовтого металу» на рівні $ 1700 за унцію, а його виконання оцінюється в 25%.

  Згідно з негативним економічним сценарієм, представленим експертами французького банку, золото в першому півріччі 2022-го буде торгуватися по $ 2100. Цей прогноз передбачає падіння економічної активності, а шанси на реалізацію сценарію оцінюються експертами як 25%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми