Цінні метали Автор: RomanK Друкувати

У 2022 році впровадять нові електронні послуги

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: електронні послуги

  Кабінет міністрів України в рамках процесу цифровізації запланував на 2022 рік реалізацію низки проектів.

  0375_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «До кінця 2022 року плануємо збільшити до 130 кількість доступних послуг в „Дії“, зокрема, податкові послуги та послуги для внутрішньо переміщених осіб, запускаємо по всій країні зміну місця реєстрації онлайн, працюємо над запуском пенсійних посвідчень у „Дії“, посвідчень учасників бойових дій і ще цілий ряд цікавих новинок», — сказав він.

  За його словами, завдяки реалізації проекту «Інтернет-субвенція» до всесвітньої мережі планується приєднати не менш 1500 сіл та 3000 соціальних закладів у цих населених пунктах. Таким чином планується забезпечити покриття мобільним інтернетом 90% населення України.

  Також Шмигаль додав, що у 2022 році планується продовжити цифровізацію у сфері інфраструктури (заплановано повноцінно запустити в роботу систему для онлайн-бронювання дозволів «Шлях»), а також планується запуск у промисловому режимі електронної товарно-транспортної накладної та програми в «e-Кордон». Окремим проектом стане запуск інформаційно-аналітичної системи «e-Пасажир» щодо міжобласних пасажирських перевезень.

  У сфері юстиції планується підвищити ефективність виконання судових рішень та рішень інших органів через цифрову трансформацію виконавчого провадження. Крім цього, планується запустити експериментальний проект щодо поетапного створення єдиної державної системи електронного нотаріату.

  Також планується подальше впровадження безпаперового режиму у сфері охорони здоров’я.

  «Охоплення цифровими послугами повинно сягнути не менше 34 мільйонів громадян України. Будуть запроваджені нові електронні сервіси для пацієнтів щодо неонатального скринінгу, донорства крові та її компонентів, електронний рецепт на всі рецептурні лікарські засоби та інші послуги», — сказав прем’єр.

  Також, за його словам, цифровізація цього року торкнеться лісової галузі, земельних питань та екологічної політики.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми