Цінні метали Автор: RomanK Друкувати

Російське золото обходить санкції

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: золото

  Російське золото направляється в Об'єднані Арабські Емірати, Гонконг та Туреччину.

  6385_bf640139d20ab9a5c0fed6d406dd84016192f1.jpg (47.85 Kb)


  На тлі масових антиросійських санкцій, введених у зв'язку з вторгненням Росії в Україну, агресор продовжує активно заробляти на торгівлі золотом.

  Як зазначається в матеріалі Bloomberg, санкції Заходу не заважають Росії продавати золото, оскільки маловідомі компанії-посередники знаходять нових покупців в інших країнах.

  Тепер замість масових поставок до Лондона російське золото направляється в Об'єднані Арабські Емірати, Гонконг та Туреччину.

  Охоронні компанії, такі як Brink's Co. і Loomis, припинили перевезення російських злитків після початку війни в Україні, проте прогалину було заповнено іншими компаніями.

  За даними ImportGenius, з березня по серпень 2022 року через Гонконг було відправлено російське золото на 300 млн доларів.

  Через аеропорт Стамбула в період з березня по серпень пройшло близько 305 млн доларів російського золота.

  ОАЕ стали основним напрямком експорту російського золота. За цей період Paloma Precious DMCC, трейдер з офісами вільної зони Дубая і золотого ринку, імпортував золото на суму 109 млн доларів.

  Примітно, що деякі торговці в Дубаї позиціонує себе як торговці зерном.

  Війна в Україні та російське золото
  24 березня 2022 року Міністерство фінансів США заявило про те, що санкції США щодо Російської Федерації торкнуться операцій з золотом. Для Центробанку РФ обмежили можливість використання золотовалютних резервів.

  22 червня 2022 року Швейцарія вперше з 24 лютого імпортувала золото з Росії.

  У липні 2022 року повідомлялося про те, що для фінансування війни проти України Росія таємно вивозить незаконно видобуте в Судані золото.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми