Цінні метали Автор: RomanK Друкувати

США можуть розблокувати російські алмази

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: алмази

  На такий крок американська влада пішла після протидії з боку африканських країн, індійських огранщиків дорогоцінного каміння та ювелірів Нью-Йорка.

  6037_393466_1.jpg (22.24 Kb)

  Сполучені Штати Америки переглядають заборону на постачання російських алмазів після заперечень з боку африканських країн, індійських огранщиків і нью-йоркських ювелірів.

  Як пише Reuters, пакет санкцій, узгоджений у грудні, що включає заборону на весь Європейський союз, є одним із найбільших потрясінь у галузі за останні десятиліття.

  Представник адміністрації Байдена заявив, що зобов'язання впровадити механізм відстеження до 1 вересня стосується Європейського союзу, а не Сполучених Штатів, пославшись на формулювання, що міститься в заяві лідерів країн "G7", ухваленій у грудні.

  "Ми повинні врахувати стурбованість африканських партнерів і африканських виробників, взяти до уваги партнерів з Індії та ОАЕ... і переконатися, що ми також можемо зробити це придатним для американської промисловості", - наголосив чиновник зі США.

  За словами джерел, обізнаних із переговорами, представники США перестали брати участь у робочих групах G7 з контролю алмазів. Утім, чиновник адміністрації Байдена заявив, що Вашингтон не змінив своєї позиції - Сполучені Штати продовжать працювати з G7.

  "Ми хочемо переконатися, що ми знаходимо правильний баланс між заподіянням шкоди Росії та забезпеченням того, щоб усе працювало як слід", - сказав чиновник.

  Заборона російських алмазів - деталі
  У грудні 2023 року Європейський Союз ухвалив 12-й пакет санкцій проти Росії, який спрямований на обмеження її військового потенціалу та економічних можливостей. Зокрема, ЄС запровадив заборону на прямий або непрямий імпорт, купівлю або передачу алмазів із Росії.

  Пізніше Канада ввела додаткові обмеження на імпорт російських алмазів відповідно до регламенту спеціальних економічних заходів щодо Росії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція
Російська агресія проти України спричинила масштабну економічну кризу, змусивши численних підприємців припинити свою діяльність. Причини різні: вимуше...
Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі
Весна — це не лише довгоочікувана пора тепла та сонця. В цей час також починається сезон пікніків. Звісно, кожна людина має власні уподобання в смакол...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми