Нерухомість та земля Автор: admin2 Друкувати

Будівництво - рятівний круг для української економіки

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Будівництво

  На сьогодні за даними Міжнародного валютного фонду України, які в свою чергу базуються на щоквартальному рейтингу Global House Price Index, стало відомо, що Україна займає останні сходинки серед країн по цінах на житло. Наші показники впали приблизно на 28%, в той час, як в інших державах, в яких також відбувся обвал цін, він все ж був не таким нищівним, близько 5-6 % в таких країнах, як Греція, Росія, Іспанія, Словаччина та деяких інших.

  23897_774391_1330340347.jpg (114.68 Kb)


  Спад економіки не міг не позначитись і на будівництві, що спричинено підвищенням цін на енергоносії, а це в свою чергу має вплив на будівельні матеріали, ворота відкатні, матеріали для облаштування ландшафту, декорації та інші засоби для створення житлових комплексів, торгових центрів чи інших будівель.

  Також внаслідок політичної ситуації Україна втратила частину іноземного ринку, куди експортувала свою продукцію, таку як керамічна плитка чи інші керамічні вироби, цегла. А на європейський ринок нам поки розраховувати не приходиться, по-перше тому, що транспортування товарів обійдеться нам надто дорого для того, що мати змогу конкурувати на ринку, а по-друге, в нашій державі немає лабораторії чи іншої спеціалізованої установи, яка б була акредитована в Європі і в компетенцію якої входило б встановлення відповідності українських товарів європейським стандартам.

  Будівництво насамперед дасть змогу створити значну кількість робочих місць, розвине сферу торгівлі будматеріалами, транспортну систему, в нас є всі шанси вийти на світовий ринок, переглянувши основну концепцію будівництва і створивши ринок доступного житла як для українців, так і привабливу галузь для інвестицій іноземних компаній.

  Також нагадаємо, що свого часу у роки Великої депресії у США інвестування бюджетних коштів у цю сферу сприяло економічному зростанню.

  "Ідея інвестиції у будівельну діяльність є дуже вдалою. Нариклад, пожвавлення інвестування у будівельну діяльність ми бачили напередодні Євро-2012... Це позитивно для економіки загалом, тому що будівництво дуже розгалужена сфера, яка створює робочі місця, залучає матеріали, транспорт, логістику", — стверджує економічний експерт Ярослав Жаліло.

  Тобто, насамперед переглянувши саму концепцію бувництва в Україні, створивши належні умови її розвитку та вклавши достатньо інвестицій у дану галузь - буде набільш розумним та допустимим рішенням на даному етапі для розвитку рівня економіки держави, як і власне рівня життя населення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми