Нерухомість та земля Автор: storozhykimg Друкувати

Будівництво будинку за канадською технологією: особливості та переваги

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: будинок, будівництво

  В останні роки широке поширення набула технологія зведення житлових будинків за унікальною канадською технологією. Це пояснюється чудовими якостями матеріалів, відносною простотою процесу будівництва і економічністю проектів. Перш ніж зводити подібну будову, варто вивчити особливості методу і перспективи його розвитку.

  sbornie-doma-po-kanadskoj-tehnologii-ot-ekopan-2527b.jpg (62.83 Kb)


  Особливості каркасних конструкцій

  Будинок, зведений за канадською технологією, являє собою конструкцію, в основі якої лежить каркас. Для стін використовуються багатошарові панелі. Підставу можна збирати з бруса або будь-якого іншого легкого матеріалу. Багато людей вважають, що каркасні споруди ненадійні. Але ця думка є помилковою. Світова практика довела, що будівлі, зведені за канадською технологією, здатні витримати значні навантаження, прослуживши власникам протягом тривалого періоду.

  У процесі зведення стін виконуються роботи по утепленню. З цією метою прийнято використовувати кілька різних типів сировини - мінеральну вату, плити з базальту та інше. Завдяки цьому можна уникнути додаткового утеплення. Також в конструкції заздалегідь передбачений захист від вітру і вологи. Подивитися проекти каркасних будинків можна на сайті http://karpatybud.com.ua/ru.

  Можливі перспективи в області каркасного будівництва

  В процесі будівництва каркасних будівель необхідно дотримуватися розмірів. Для цього складові канадського будинку створюються в заводських умовах. При цьому складання може виконуватися як на будівельному майданчику, так і на виробництві. У першому випадку каркас і стіни, перекриття та покрівлю формують з заготовлених складових на об'єкті. Тривалість процесу варіюється в межах 1-3 місяців. Мінусом цього способу вважається неможливість точного дотримання всіх вимог, що стосуються монтажу.

  У більшості випадків стіни, а також перекриття збираються на виробництві. Після цього готові панелі поставляються на будівельний майданчик. Заводська збірка дозволяє максимально точно дотриматись проектних розмірів. На будмайданчику панелі просто з'єднуються між собою. На весь процес йде не більше тижня.

  До основних переваг каркасного будівництва можна віднести: простоту збірки, відсутність необхідності в залученні важкої техніки, швидкість зведення, економічність, можливість вносити зміни в проект і виконувати обробку відразу після завершення робіт. До того ж канадські будинки можна будувати в будь-який час року, незалежно від погодних умов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми