Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Що потрібно знати при продажі житла

 • Джерело: sud.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Адвокат розповів про те, як формуються податки на продаж нерухомості.

  9108_383594695.jpg (39.71 Kb)

  У 2017 році на законодавчому рівні в питаннях оподаткування операцій з продажу фізичними особами власного нерухомого майна не відбулося ніяких змін. Податковим кодексом, як і раніше, передбачено, що в разі реалізації нерухомості, яка знаходиться у власності понад три роки поспіль, такий продаж здійснюється не частіше одного разу протягом календарного року, фізична особа звільняється від податку на доходи, отримані від такої операції, і сплаті підлягає лише 1,5% військового збору від оціночної вартості нерухомого майна.

  Якщо реалізація нерухомості здійснюється частіше, ніж один раз на рік, або ж таке майно перебуває у власності фізичної особи менше трьох років поспіль, то законодавством встановлено розмір ставки податку від продажу на рівні 5%. Крім того, як і в першому випадку, сплаті підлягає 1,5% військового збору.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бізнес визначив курс гривні на 2017 рік

  У той же час особам, які здійснюють реалізацію нерухомості більше трьох разів протягом календарного року, слід звернути увагу на те, що останнім часом податкові органи вважають такі операції підприємницькою діяльністю. Тобто людині в даному випадку потрібно реєструватися в якості фізичної особи-підприємця та, власне, декларувати свої витрати на придбання такого нерухомого майна, а також сплатити податок з доходів, передбачений Податковим кодексом. Станом на 1 січня 2017 року його становить 18%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми