Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Квартири у Луганську та Донецьку готові продавати по 5 тисяч доларів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: квартири, нерухомість

  Після початку війни на Донбасі вартість житла на тимчасово окупованих територіях впала в три-чотири рази.

  4738_dnr_rossiya_flagi.jpg (53. Kb)

  Так, зараз однокімнатну квартиру в центрі Луганська можна продати за $11 тис. І вище, а у віддалених кварталах - за $5-7 тис. (до війни $23-25 ​​тисяч).

  Ціна на двокімнатні квартири стартує від $9 тис. (Східні квартали) до $35 тис. (Центр).

  Трикімнатну квартиру в центрі міста без ремонту можна продати і за $13 тис., а з ремонтом - за $20-30 тисяч. У східних кварталах ціна стартує від $10 тисяч.

  Щодо невеликих міст Луганської області, то там цінова політика ще гірша. Наприклад, у Красному Лучі продається трикімнатна квартира з ремонтом, меблями і технікою за $15 тис., у Горлівці також трикімнатна - за $15 тис., а квартира в Алчевську - і зовсім за $5 тисяч.

  Аналогічна ситуація спостерігається ина тимчасово непідконтрольних територіях Донецької області. Зараз однокімнатна квартира у Ворошиловському районі Донецька (центр) коштує $10-16 тис., у віддалених районах міста - в межах $10 тисяч.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплати медикам рекордно виростуть: цифри вражають

  Вартість двокімнатної квартири в центрі коливається в межах $20-22 тис., у інших районах Донецька - $12-13 тисяч.

  Трикімнатну квартиру в центрі Донецька можна продати за $25-26 тис., у віддалених районах міста - за $20-23 тисяч.

  За словами голови Київської міської організації Ради юристів України Василя Гудзя, продаж житла на окупованій території абсолютно законний. Це також підтверджується в Законі України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції". Зокрема, документ не обмежує суб'єктів, зареєстрованих в зоні проведення АТО, у провадженні ними діяльності, зокрема, і з укладання угод із продажу нерухомості та/або обладнання, розташованих в зоні АТО.

  Але єдиною проблемою залишається правильність оформлення самого договору.

  "Краще здійснювати операції за межами "Л/ДНР", тобто на території підконтрольної України. Хоча це можна робити і там, оскільки сама процедура купівлі-продажу там нічим не відрізняється від норм українського законодавства", - зазначив Гудзь.

  Головне, за словами юриста, щоб договір реєстрував український нотаріус, тоді майно буде значитися в єдиному реєстрі України.

  Також згідно з українським законодавством здійснювати операцію купівлі-продажу повинні за безготівковим розрахунком. Оплата готівкою здійснюється тільки під час контролю з боку нотаріуса.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми