Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

На ринку нерухомості може відбутися "переворот"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Тепер вже точно не вистачить пальців рук, щоб перелічити галузі, які обіцяє змінити блокчейн. Але є кілька, в які технологія привнесе найбільші зміни. Venture Beat пише, що блокчейн зможе зробити всі взаємодії з нерухомістю простішими й ефективнішими.

  2936_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

  Один з плюсів технології – довіра, яку вона може забезпечити між учасниками угоди. Через це її впровадження активно прогнозується в галузях, де відбувається купівля і продаж чого завгодно. При купівлі нерухомості доводиться мати справу з великими сумами грошей, тому цінність довіри між учасниками угоди зростає. Але досі всі існуючі механізми не виключають фальсифікацій на тому чи іншому етапі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні подорожчає купівля пенсійного стажу

  Блокчейн зробить угоди з нерухомістю прозорими. Той, хто платить, отримає гарантію переходу права, а продавець – отримання грошей. Це стане можливим завдяки тому, що реєстр прав на нерухомість, механізми оплати і передачі грошей стануть базуватися на єдиній блокчейн-системі. При переході грошей, права в цій системі будуть автоматично передавати іншому учаснику угоди. Людський фактор стане мінімальним.

  Є думка, що ринок нерухомості почне міняти свій вигляд з приходом технології. За аналогією з біткойнами можна буде продавати тисячну частину від свого майна – отримувати за нього гроші, коли це необхідно. Не обговорюються плюси і мінуси такого підходу, але перші компанії, які запланували це реалізувати, вже з’явилися в Великобританії – Brickvest і Property. Компанії хочуть зробити своєрідну біржу, на якій можна торгувати частинами квартир. Там же система визначатиме і фіксуватиме їх вартість.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми