Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

В Україні побільшало новобудов

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: новобудови, нерухомість

  Будівельні підприємства України в січні-жовтні збільшили обсяги робіт майже на 23,4% - до 73,5 млрд грн.

  2936_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

  Будівельні підприємства України в січні-жовтні 2017 року збільшили обсяги робіт порівняно з аналогічним періодом минулого року на 23,4% – до 73,5 млрд грн, повідомила Державна служба статистики України.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні різко подорожчають ціни на продукти харчування

  Зокрема, за даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 19,4% – до 37,427 млрд грн, у тому числі з будівництва житлових будинків – на 12,8%, до 17,96 млрд грн, з будівництва нежитлових будівель – на 26,6%, до 19,46 млрд грн. Роботи з будівництва інженерних споруд зросли на 28% – до 36 млрд грн. У Держстаті зазначають, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння у січні-жовтні становили 75,4% від загального обсягу, у той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 14,7% та 9,9% відповідно. Згідно з повідомленням, будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 33,1% – до 18,88 млрд грн, виконавши 25,7% від загального обсягу робіт в країні.

  У повідомленні Держстату наголошується, що зазначені дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми