Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

"Доступне житло" покриває до 50% вартості житла

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: доступне житло, нерухомість

  “Доступне житло” – це державна підтримка для придбання житла. Вона може покривати 30-50% вартості квартири або будинку.

  5998_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

  Програма “Доступне житло” практично не фінансувалася з 2015 року. В кінці листопада відновили програму і виділили на неї 30 млн гривень.

  Раніше в програмі могли брати участь лише ті, хто стоїть в черзі на квартиру – соціально незахищені категорії населення. Але в цьому році в програму включили і тих, хто взагалі не має житла.

  Хто може взяти участь у програмі:

  Українці, які потребують поліпшення житлових умов;
  Той, хто не має власного житла. При цьому нерухомість на непідконтрольних територіях не враховується.
  Той, хто має житлову площу менше 13,65 кв. м.

  Середній дохід членів сім’ї в розрахунку на одну людину на місяць не повинен бути більше ніж п’ять середніх зарплат в регіоні. Наприклад, у Херсонській області середня зарплата в жовтні була 5969 гривень. Сім’я з чотирьох осіб із загальним доходом 20 тис. гривень – 5 тис. на людину, може подавати заяву на участь у програмі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Пішов на дно" державний банк

  Для тих, хто потребує поліпшення житлових умов, держава покриє 30% вартості житла. В цьому році вперше в програму включені учасники АТО і переселенці – для них держава покриє 50% від вартості квартири.

  У кожному населеному пункті місцева влада визначає максимальну вартість квадратного метра для житла. При цьому будинок або квартира повинні бути в новобудові.

  У 2017 році держава виділила на програму 30 млн гривень, на 2018 в держбюджеті закладено 100 млн гривень.

  Також в Україні є програма пільгового кредитування житла для молоді. За програмою державний кредит можуть отримати українці до 35 років строком до 30 років з відсотковою ставкою до 3%. Однак і на цю програму у держави поки що не вистачає грошей. Останні три роки з держбюджету взагалі не виділялися кошти на кредитування купівлі житла.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми