Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

В Україні масово пустують квартири в новобудовах

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  На початку 2017 року пропозиція на ринку нерухомості перевищувала попит у 10 разів.

  8825_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

  За перше півріччя минулого року в продаж від забудовників надійшло майже 21 тис. нових квартир. Така кількість практично дорівнює числу квартир у новобудовах, які з'явилися на ринку за весь 2016 рік. Станом на кінець третього кварталу 2017 року сумарний обсяг пропозиції на ринку первинної житлової нерухомості Києва виріс до 66 тис. квартир.

  Експерти наголошують, що масове перенесення термінів введення будинків в експлуатацію дозволяє забудовникам продовжувати будівельні роботи, істотно скоротивши їхній обсяг. Адже на будівництво у заплановані терміни виручених від продажу грошей у більшості компаній вже не вистачає, а зупинка робіт рівносильна "смерті".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні економічні події 2017 року

  До інших факторів, що утримують ринок нерухомості, фахівці відносять активне стимулювання продажів, переважно за рахунок зниження вартості житла. Так, за 2017 рік левова частка запитів на купівлю квартир сконцентрована у ціновому сегменті до $30 тис.

  Крім цього, останнім часом великі забудовники пропонували безпроцентну розстрочку на термін до п'яти років. Це дає незаперечну конкурентну перевагу в боротьбі за гаманці громадян.

  За минулий рік в економ-сегменті знизилася середня вартість квадратного метра житла. Однак у випадку з елітним житлом ціна квадратного метра дещо зросла. Це зумовлено стабільним попитом у цьому сегменті і подорожчанням імпортних будматеріалів та комплектуючих.

  Експерти перерахували фактори, які можуть негативно вплинути на ринок нерухомості у 2018 році. До таких віднесли ризик військової ескалації, банкрутство крупного забудовника, а також стрибок курсу долара на 20% і більше.

  У цілому ж аналітики ринку житла вважають, що в 2018 році можна прогнозувати зростання в розмірі 6%.

  Якщо протягом 2018 року в Україні запрацює програма реалізації житла за лізинговою схемою, це дозволить наростити продажі забудовників. Схема передачі житла в лізинг не передбачає наявності застави у покупця. Вона не несе ризиків для забудовника, оскільки до моменту повного розрахунку квартира залишається його власністю.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми