У наш час газобетон зустрічається на будівельних майданчиках усе частіше й частіше. Це можна пояснити низкою чинників, про які і піде мова. Сам матеріал є різновидом пористого бетону із дуже високим рівнем ефективності. Придбати його можна на http://kubometr.od.ua/. Ось чому газобетон підійде і для ваших цілей:
Теплоізоляція
Газобетон створювався для того, щоб втримувати тепло усередині приміщення. Саме тому в цьому компоненті він значно виграє у традиційних матеріалів, як-то звичайний бетон і червона чи силікатна цегла. В газобетону низька теплопровідність і дуже висока морозостійкість. Плюс там можна зменшити товщину швів практично до мінімуму завдяки унікальним клейовим сумішам. Втрати тепла при цьому впадуть ще на 15-20%. Усе це робить його чи не ідеальним варіантом для стін й перегородкових блоків, незалежно від їхнього розміщення. Будують з газобетону також зовнішні стіни для котеджу, офісу, складу та іншої нерухомості.
Вага
Штучний камінь дуже легкий, що грає велику роль при будівництві. До трьох чвертей його об'єму займають пори повітря, так звані комірки. Тож навіть великі блоки газобетону можна самотужки підіймати і нести сходами. А у разі збільшення висоти стін чи появи нових перегородок стін обходяться без підсилення фундаменту, адже він витримає додаткове навантаження. На виробництво матеріалу потрібно менше цементу, що теж важливо. З часом газобетон усе більше твердне, а за умовами розділяється на автоклавний і неактоклавний.
Ціна
Будівництво із газобетону економічно вкрай вигідне. Дешеве не лише його виробництво, але й обладнання та увесь процес експлуатації. Через це матеріал набув широкої популярності по всьому світу. Ціни зменшаться як на фундаментні роботи, так і оздоблювальні. Один великий стандартний газоблок заміняє в стіні близько 25 цеглин, скорочуючи ваш час на кладку стін. Приваблює людей і те, що тут не потрібно використовувати додаткове утеплення.
Обробка
Газобетон дуже зручно обробляти, як такий. Він легко пиляється, свердлиться і навіть стругається підручними інструментами. За цими властивостями матеріал дуже схожий на дерево. Тож в газобетон можна забивати установчі вироби та скоби за кілька ударів молотком. Не будуть проблемою і цвяхи, а тому картинами і поличками завішуйте хоч усі стіни - ризику пошкодити електропроводку не буде. Окрім того, матеріал не горючий й має меншу природну радіоактивність за, скажемо, керамобетон. Більшого годі й чекати.