Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Міністра занепокоєний багатоповерхівками збудованими до 1985 року

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  В Україні понад 75% житлового фонду потребує ремонту.

  1946_2_hr.jpg (67.19 Kb)


  "Понад 75 відсотків житлового фонду України, який побудували до 1985 року, потребує не лише термомедернізації, але й ремонту. Малі міста не можуть самостійно вирішити цю проблему", - заявив міністр регіонального розвитку і ЖКХ Геннадій Зубко.

  Для такого житла необхідний ефективний власник.

  "Доки люди не зрозуміють, що приватизована квартира в будинку - це частина великої власності, буде важко ефективно використати будь-який ресурс", - додав міністр.

  За його словами, необхідно внести зміни до законодавства. Щоб люди могли управляти своєю власністю. Також обрати виконавця і надавача послуг із можливістю його подальшої зміни.

  "Перш за все муніципалітети мають витрачати кошти закладені в місцевих бюджетах на ремонт житлового фонду на будинки, які прийняли рішення щодо термомодернізації", - підсумував Зубко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми